Nastavení telefonu

Máte otázky k požadavkům aplikace na nastavení Vašeho telefonu? Přečtěte si následující tipy.

Proč chce aplikace povolit ukládání na paměťovou kartu a přístup do mých konaktů v telefonu?

Povolení ukládání na paměťovou kartu slouží pro stahování obsahu. Povolení kontaktů aplikace vyžaduje proto, abychom Vám mohli nabídnout jednoduché přiřazení Uvítací melodie ke kontaktům dle jmen, které máte ve svém adresáři

Aplikace hlásí, že si mám vypnout Wi-Fi. Proč?

Pro plné využití všech funkcí aplikace je nutné připojení přes mobilní síť O2. Důvodem je autentizace plateb a načítání nastavení služeb pro Vaše telefonní číslo. Při používání aplikace dochází ke zpoplatnění přenesených dat a objem dat se započítává do FUP (Fair User Policy).

Dochází při stahování obsahu ke zpoplatnění za přenesená data?

Při stahování dochází ke zpoplatnění přenesených dat a objem dat se započítává do Vašeho FUP (Fair User Policy).

Jak se odhlásit z aplikace a přihlásit se pod jiným číslem?

Pokud máte ve Vašem zařízení aplikaci O2 Knihovna a máte zároveň datový tarif, přihlašujeme Vás automaticky pod Vašim tel. číslem. Přihlásit se pod jiné tel. číslo je možné pouze v případě, že budete mít aktuální datové připojení přes WiFi. Pak stačí kliknout v pravém horním rohu na ikonku panáčka, kde je možné se odhlásit a zadat jiné tel. číslo. Jenom upozorňujeme, že na jaké tel. číslo jste v tu chvíli přihlášeni, na to také proběhne případný nákup a zakoupená položka na tomto tel. čísle také zůstává.

Napište nám o svém problému