Audioknihy

Co jsou to audioknihy?

Kompletně načtené, nebo zdramatizované knihy známých autorů, interpretovány těmi nejlepšími herci. Pohádky pro děti všeho věku. Výukové programy pro osobní rozvoj a výuku cizích jazyků. Naučná, nebo dokumentární díla. Ideální pro poslech do auta, ve Vašem mobilním telefonu, tabletu, nebo v přehrávači na PC. Audioknihy jsou dodávány v elektronické podobě v MP3 formátu.

Jak poslouchat audioknihy?

Jednoduše klikněte na tlačítko Koupit (resp. Stáhnout) a po stažení audioknihy se Vám automaticky otevře možnost přehrát audioknihu v interním přehrávači, který je součástí aplikace O2 Knihovna (v případě přístupu z počítače máte v internetovém prohlížeči na Portále O2 Knihovna možnost stažení po jednotlivých kapitolách ve formátu .mp3, nebo celou audioknihu v souboru .zip).

Můžu poslouchat offline?

V aplikaci O2 Knihovna ano, pokud už máte daný titul stažený celý v záložce Moje knihovna.

Jak si koupím audioknihu?

Klikněte na tlačítko Koupit u Vámi vybraného titulu. Platba proběhne automaticky a částka Vám bude stržena z Vaší předplacené O2 karty, případně naúčtována na fakturu za paušální mobilní služby O2.

Potřebuji k poslechu něco jiného než aplikaci O2 Knihovna?

Nepotřebujete, v aplikaci si audioknihu nejen zakoupíte, ale zároveň ji můžete i poslouchat. Není nutná doinstalace žádného dalšího přehrávače/aplikace.

Koupil(a) jsem audioknihu na mobilu, musím ho platit znovu, když chci poslouchat i na tabletu?

Nemusíte. Koupenou položku uvidíte vždy v záložce Moje knihovna v aplikaci O2 Knihovna na všech zařízeních, kam se přihlásíte svým telefonním číslem, na kterém byla audiokniha zakoupena, a můžete si je stahovat v libovolném počtu. Přihlásit se do své Knihovny můžete i na www.o2knihovna.cz vpravo nahoře pod tlačítkem Přihlásit.

Můžu vrátit zakoupenou a staženou audioknihu?

Zpřístupněný digitální obsah nelze po zakoupení vrátit. Pravidla prodeje jsou v Nákupním řádu.

Napište nám o svém problému