Audioknihy

Co jsou to audioknihy?

Kompletně načtené, nebo zdramatizované knihy známých autorů, interpretovány těmi nejlepšími herci. Pohádky pro děti všeho věku. Výukové programy pro osobní rozvoj a výuku cizích jazyků. Naučná, nebo dokumentární díla. Ideální pro poslech do auta, ve Vašem mobilním telefonu, tabletu, nebo v přehrávači na PC. Audioknihy jsou dodávány v elektronické podobě v MP3 formátu.

Jak poslouchat audioknihy?

Jednoduše klikněte na tlačítko Koupit (resp. Stáhnout) a po stažení audioknihy se Vám automaticky otevře možnost přehrát audioknihu v interním přehrávači, který je součástí aplikace O2 Knihovna. V případě přístupu z počítače máte na webu O2 Knihovny možnost stažení po jednotlivých kapitolách ve formátu .mp3, nebo si stáhnete celou audioknihu v souboru .zip.

Můžu poslouchat offline?

V aplikaci O2 Knihovna ano, pokud už máte kapitoly daného titulu stažené.

Jak si koupím audioknihu?

Klikněte na tlačítko Koupit u Vámi vybraného titulu. Platba proběhne automaticky a částka Vám bude naúčtována přímo na fakturu za Vaše mobilní služby O2 nebo stržena z kreditu, pokud máte předplacenou O2 kartu.

Potřebuji k poslechu něco jiného než aplikaci O2 Knihovna?

Nepotřebujete. V aplikaci O2 Knihovna si audioknihu nejen zakoupíte, ale můžete ji také poslouchat v integrovaném přehrávači. Není nutná instalace žádného dalšího přehrávače nebo aplikace.

Koupil(a) jsem audioknihu na mobilu, musím ho platit znovu, když chci poslouchat i na tabletu?

Nemusíte. Zakoupenou položku uvidíte vždy v záložce Moje knihovna v aplikaci O2 Knihovna na všech zařízeních, kam se přihlásíte svým telefonním číslem, na které byla audiokniha zakoupena. Můžete si ji stáhnout, kolikrát budete chtít. Přihlásit se do Vašeho účtu O2 Knihovny můžete také na stránkách www.o2knihovna.cz vpravo nahoře pod tlačítkem Přihlásit.

Můžu vrátit zakoupenou a staženou audioknihu?

Zpřístupněný digitální obsah nelze po zakoupení vrátit. Podrobná pravidla prodeje najdete v Nákupním řádu O2 Knihovny.

Napište nám o svém problému