Co jsou body a jak je využít

Pokud jste získali body do O2 Knihovny, můžete je využít k nákupu e-knih, audioknih nebo e-magazínů. Hodnota bodu  je 1 bod = 1 Kč.

Co to jsou body?

Body můžete získat např. jako výhru v soutěži, bonus k vybranému tarifu nebo jako odměnu za dobití. Kolik bodů aktuálně máte, zjistíte po přihlášení kliknutím na panáčka v pravém horním rohu v horní části. Za body můžete nakupovat e-knihy, audioknihy, e-magazíny. Při platbě položky se vždy nejdříve odečtou body. Pokud je hodnota položky vyšší než počet vašich bodů, doplatíte rozdíl v Kč. Hodnota bodu je 1 bod = 1 Kč.

50 bodů k vybraným mobilním tarifům

Body dostane každý zákazník, který využívá jeden z následujících mobilních tarifů: FREE+ Stříbrný, FREE+ Zlatý, NEO Bronzový, NEO Stříbrný, NEO Zlatý, NEO Platinový, FREE Stříbrný, FREE Zlatý, FREE Platinový, FREE CZ (1,5 GB, data L, data XL, data XXL), START data M, FREE O2 (120, PLUS data M, L, XL), FREE EU, FREE (6 GB, 10 GB, 20 GB), O2 Data 10 GB, [:kůl:] Data 2 GB, FREE O2 120, FREE CZ data 5 GB, O2 Spolu (1,5 GB, 3 GB, 6 GB, 10 GB), O2 Family Maxi. Pro získání 50 bodů do O2 Knihovny jako zvýhodnění k tarifu je nutné mít nainstalovanou O2 Knihovna aplikaci. Tyto body jsou platné jen daný kalendářní měsíc, do dalšího měsíce se nepřevádějí, a tedy ani nepřičítají. Neváhejte tedy a využijte je!

Na co mohu použít body?

Za body můžete nakupovat e-knihy, e-magazíny, audioknihy, jednotlivé uvítací melodie apod. Pravidelné měsíční poplatky za vedení služby, jako je předplatné služby Moje kniha měsíce, měsíční poplatek za vedení služby Uvítací melodie, bohužel, z bodového konta platit nelze. Vždy to snadno poznáte tak, že u každé konkrétní položky, kterou z bodů koupit lze, je uvedena její bodová hodnota.

Napište nám o svém problému