Co jsou body a jak je využít

Pokud jste získali body do O2 Knihovny, můžete je využít k nákupu e-knih, audioknih, e-magazínů nebo jednotlivých uvítacích melodií. Hodnota bodu  je 1 bod = 1 Kč.

Co to jsou body?

Body můžete získat např. jako výhru v soutěži, bonus k vybranému tarifu nebo jako odměnu za dobití. Kolik bodů aktuálně máte, zjistíte po přihlášení kliknutím na panáčka v pravém horním rohu v horní části. Za body můžete nakupovat e-knihy, audioknihy, e-magazíny nebo jednotlivé uvítací melodie. Při platbě položky se vždy nejdříve odečtou body. Pokud je hodnota položky vyšší než počet vašich bodů, doplatíte rozdíl v Kč. Hodnota bodu je 1 bod = 1 Kč.

50 bodů k vybraným mobilním tarifům

50 bodů za měsíc do O2 Knihovny dostávají zákazníci k vybraným mobilním tarifům. Více informací o tom, které tarify to jsou, najdete na webových stránkách www.o2.cz. Pro získání 50 bodů do O2 Knihovny jako zvýhodnění k tarifu je nutné mít nainstalovanou O2 Knihovna aplikaci. Tyto body jsou platné jen daný kalendářní měsíc, do dalšího měsíce se nepřevádějí, a tedy ani nepřičítají. Neváhejte tedy a využijte je!

Na co mohu použít body?

Za body můžete nakupovat e-knihy, e-magazíny, audioknihy nebo jednotlivé uvítací melodie. Z bodového konta nelze hradit pravidelné měsíční poplatky za vedení služby jako je předplatné služby Moje kniha měsíce a měsíční poplatek za vedení služby Uvítací melodie. Vždy to snadno poznáte tak, že u každé konkrétní položky, kterou z bodů koupit lze, je uvedena její bodová hodnota.

Napište nám o svém problému