Nadělujeme 50 bodů každý měsíc

Na internetu najdete obrovské množství e-knih, audioknih, hudby, her a další digitální zábavy. Ať už máte rádi severské detektivky nebo poetické povídky, čekáte na hudební novinky nebo jste příznivci alternativní hudby, v e-shopu O2 Knihovna za vás vybereme to nejlepší. To vše získáte na pár kliknutí, bez potřeby platební karty a dokud jste u O2, máte vše stále s sebou ve svém mobilu, tabletu nebo notebooku.

Co to jsou body?

V e-shopu můžete nakupovat jednotlivé položky přímo za české koruny, ty se Vám přičtou k Vašemu vyúčtování mobilního tarifu. Aktuální stav Vašich bodů stále vidíte ve vašem účtu O2 Knihovny.

Pro koho nadělujeme?

Body dostane každý zákazník, který využívá jeden z těchto mobilních tarifů: FREE CZ, FREE Evropa, [:kůl:] s datovým balíčkem 2GB a vyšším. Na začátku každého měsíce Vám připíšeme 50 bodů na váš účet O2 Knihovny. Tyto body platí jen daný kalendářní měsíc, neváhejte tedy a využijte je!

Na co mohu použít body?

Za body můžete nakupovat e-knihy, e-magazíny, audioknihy, uvítací melodie apod. Měsíční poplatky za vedení služby, jako jsou uvítací melodie, klub a balíčky e-magazínů, z bodů bohužel platit nelze. Vždy to však snadno poznáte tak, že je u každé konkrétní položky uvedena její bodová hodnota.

Napište nám o svém problému