Co jsou body a jak je využít

Pokud jste získali body do O2 Knihovny, můžete je využít k nákupu e-knih, audioknih nebo e-magazínů. Hodnota bodu  je 1 bod = 1 Kč.

Co to jsou body?

Body můžete získat např. jako výhru v soutěži, bonus k vybranému tarifu nebo jako odměnu za dobití. Kolik bodů aktuálně máte, zjistíte po přihlášení kliknutím na panáčka v pravém horním rohu v horní části. Za body můžete nakupovat e-knihy, audioknihy, e-magazíny. Při platbě položky se vždy nejdříve odečtou body. Pokud je hodnota položky vyšší než počet vašich bodů, doplatíte rozdíl v Kč. Hodnota bodu je 1 bod = 1 Kč.

50 bodů k vybraným mobilním tarifům

Body dostane každý zákazník, který využívá jeden z těchto mobilních tarifů: FREE Stříbrný, FREE Zlatý, FREE Platinový, FREE CZ (1,5 GB, data L, data XL, data XXL), START data M, FREE O2 (120, PLUS data M, L, XL), FREE EU, FREE (6 GB, 10 GB, 20 GB), O2 Data 10 GB, [:kůl:] Data 2 GB, FREE O2 120, FREE CZ data 5 GB, O2 Spolu (1,5 GB, 3 GB, 6 GB, 10 GB), O2 Family Maxi. Na začátku každého měsíce Vám připíšeme 50 bodů na váš účet O2 Knihovny. Tyto body platí jen daný kalendářní měsíc, neváhejte tedy a využijte je!

Na co mohu použít body?

Za body můžete nakupovat e-knihy, e-magazíny, audioknihy, uvítací melodie apod. Pravidelné měsíční poplatky za vedení služby, jako je služba Moje kniha měsíce, uvítací melodie, balíčky e-magazínů z bodů, bohužel, platit nelze. Vždy to však snadno poznáte tak, že u každé konkrétní položky, kterou lze z bodů koupit, je uvedena její bodová hodnota.

Napište nám o svém problému