Nadělujeme 50 bodů každý měsíc

Na internetu najdete obrovské množství e-knih, audioknih, hudby, her a další digitální zábavy. Ať už máte rádi severské detektivky nebo poetické povídky, čekáte na hudební novinky nebo jste příznivci alternativní hudby, v e-shopu O2 Knihovna za vás vybereme to nejlepší. To vše získáte na pár kliknutí, bez potřeby platební karty a dokud jste u O2, máte vše stále s sebou ve svém mobilu, tabletu nebo notebooku.

Co to jsou body?

V e-shopu můžete nakupovat jednotlivé položky přímo za české koruny, ty se Vám přičtou k Vašemu vyúčtování mobilního tarifu. Aktuální stav Vašich bodů stále vidíte ve vašem účtu O2 Knihovny.

Pro koho nadělujeme?

Body dostane každý zákazník, který využívá jeden z těchto mobilních tarifů: FREE Stříbrný, FREE Zlatý, FREE Platinový, FREE CZ (1,5 GB, data L, data XL, data XXL), START data M, FREE O2 (120, PLUS data M, L, XL), FREE EU, FREE (6 GB, 10 GB, 20 GB), O2 Data 10 GB, [:kůl:] Data 2 GB, FREE O2 120, FREE CZ data 5 GB, O2 Spolu (1,5 GB, 3 GB, 6 GB, 10 GB), O2 Family Maxi. Na začátku každého měsíce Vám připíšeme 50 bodů na váš účet O2 Knihovny. Tyto body platí jen daný kalendářní měsíc, neváhejte tedy a využijte je!

Na co mohu použít body?

Za body můžete nakupovat e-knihy, e-magazíny, audioknihy, uvítací melodie apod. Pravidelné měsíční poplatky za vedení služby, jako je služba Moje kniha měsíce, uvítací melodie, klub a balíčky e-magazínů z bodů, bohužel, platit nelze. Vždy to však snadno poznáte tak, že je u každé konkrétní položky uvedena její bodová hodnota.

Napište nám o svém problému