Služba Moje kniha měsíce

Co je služba Moje kniha měsíce?

Díky službě Moje kniha měsíce si můžete vybrat každý měsíc jednu libovolnou e-knihu bez ohledu na její hodnotu.

Mám aktivní službu Moje kniha měsíce, jak získám e-knihy?

Po aktivaci služby Moje kniha měsíce si stačí vybrat jakoukoli e-knihu z naší nabídky, stisknout tlačítko ZÍSKAT a potvrdit transakci. Služba se vztahuje na veškeré e-knihy v O2 Knihovně. Pokud jednu e-knihu v měsíci vyčerpáte, poznáte to snad tak, že tlačítka ZÍSKAT se změní na KOUPIT.

Kolik stojí služba Moje kniha měsíce?

Služba Moje kniha měsíce stojí 149 Kč měsíčně. Tato částka vám bude vyúčtovaná na faktuře s ostatními službami od O2 nebo stržena z kreditu. Službu můžete kdykoliv zrušit a e-knihy vám zůstanou v knihovně napořád. Pokud však předplatné zrušíte dvakrát, po třetí si ho můžete aktivovat až po uplynutí třech měsíců.

Co když si e-knihu v nějakém měsíci nestihnu vybrat?

Pokud si e-knihu nestihnete vybrat, prostě se převede do dalšího měsíce. A to až třikrát za sebou. V knihovně tedy můžete mít k dispozici maximálně 3 e-knihy. Pokud nevyčerpáte čtvrtou, dále už se nesčítá, ale smaže se.

Na jakých zařízeních můžu číst e-knihy?

V jakém zařízení budete e-knihy číst, je na vás. Můžete použít mobil či tablet s operačním systémem iOS a Android – nebo si knížku pošlete do Kindlu.

Co se stane, když službu Moje kniha měsíce zruším?

Službu můžete zrušit kdykoliv a o své e-knihy nepřijdete. Zůstanou ve vaší knihovně napořád. Pokud však službu zrušíte dvakrát, po třetí si ji můžete aktivovat až po uplynutí 3 měsíců.

Jak mohu službu Moje kniha měsíce zrušit?

Službu můžete zrušit v sekci Můj účet, kterou po přihlášení do O2 Knihovny najdete v pravém horním rohu pod ikonou panáčka. Pokud však službu zrušíte dvakrát, po třetí si ji můžete aktivovat až po uplynutí 3 měsíců.

Jak poznám, že už jsem e-knihu vyčerpala/a?

Pokud již 1 e-knihu v daném měsíci využijete, snadno to poznáte tak, že se všechna tlačítka ZÍSKAT změní na KOUPIT.

Napište nám o svém problému