Služba Moje kniha měsíce

Co je služba Moje kniha měsíce?

Díky službě Moje kniha měsíce si můžete vybrat každý měsíc jednu libovolnou e-knihu bez ohledu na její hodnotu.

Mám aktivní službu Moje kniha měsíce, jak získám e-knihy?

Po aktivaci služby Moje kniha měsíce si stačí vybrat jakoukoli e-knihu z naší nabídky, stisknout tlačítko ZÍSKAT a potvrdit transakci. Služba se vztahuje na veškeré e-knihy v O2 Knihovně. Pokud jednu e-knihu v měsíci vyčerpáte, poznáte to snad tak, že tlačítka ZÍSKAT se změní na KOUPIT. Nárok na další e-knihu v rámci služby Moje kniha měsíce vznikne vždy následující měsíc k datu aktivace služby.

Kolik stojí služba Moje kniha měsíce?

Služba Moje kniha měsíce stojí 149 Kč měsíčně. Jedná se o pravidelnou měsíční platbu, takže ji nelze hradit z bodového konta. Tato částka vám bude vyúčtovaná na faktuře s ostatními službami od O2 nebo stržena z kreditu. Službu můžete kdykoliv zrušit a e-knihy vám zůstanou v knihovně napořád. Pokud však předplatné zrušíte dvakrát, po třetí si ho můžete aktivovat až po uplynutí třech měsíců.

Co když si e-knihu v nějakém měsíci nestihnu vybrat?

Pokud si e-knihu nestihnete vybrat, prostě se převede do dalšího měsíce. A to až třikrát za sebou. V knihovně tedy můžete mít k dispozici maximálně 3 e-knihy. Pokud nevyčerpáte čtvrtou, dále už se nesčítá, ale smaže se.

Na jakých zařízeních můžu číst e-knihy?

V jakém zařízení budete e-knihy číst, je na vás. Můžete použít mobil či tablet s operačním systémem iOS a Android – nebo si knížku pošlete do Kindlu.

Co se stane, když službu Moje kniha měsíce zruším?

Službu můžete zrušit kdykoliv a o Vaše stažené e-knihy na účtě O2 Knihovny nepřijdete, zůstanou v ní napořád. V případě, že v rámci služby Moje kniha měsíce nárok na e-knihu nevyužijete (tzn. nestáhnete si ji), při zrušení služby o nevyčerpanou e-knihu přijdete. Pokud si službu zrušíte dvakrát, potřetí si ji můžete aktivovat až po uplynutí 3 měsíců.

Jak mohu službu Moje kniha měsíce zrušit?

Službu můžete zrušit v sekci Můj účet, kterou po přihlášení do O2 Knihovny najdete v pravém horním rohu pod ikonou panáčka. Pokud však službu zrušíte dvakrát, po třetí si ji můžete aktivovat až po uplynutí 3 měsíců.

Jak poznám, že už jsem e-knihu vyčerpala/a?

Pokud již 1 e-knihu v daném měsíci využijete, snadno to poznáte tak, že se všechna tlačítka ZÍSKAT změní na KOUPIT.

Napište nám o svém problému