Hry

Hry pro všechny věkové kategorie. Vyberte si ze široké nabídky titulů, protože kdo si hraje, nezlobí!

Co se stane s nevyčerpanými body O2 Active Klubu a jak dlouho platí?

Nevyčerpané body se vždy převádí do dalšího týdne. Automatické obnovování se opakuje, dokud službu nedeaktivujete. O Vaše body tedy po dobu využívání služby O2 Active Klubu nemůžete přijít. Stav Vašeho bodového konta si můžete kdykoliv zkontrolovat v sekci Moje hry. Pokud Vaše členství v Klubu zrušíte, nebude už možné ho znovu obnovit a přijdete tím o Vaše dosud nastřádané body.

Proč u některých her potřebuji ke stažení WiFi?

Jedná se o vysoce kvalitní a po grafické stránce velmi propracované mobilní hry. Díky těmto vlastnostem však vyžadují dodatečné stažení většího objemu dat. Stažení hry zahajte standardním způsobem přes mobilní síť - to, co stahujete, je jen malý instalátor. Po stažení a nainstalování instalátoru Vám z důvodu vyššího komfortu doporučujeme zapnout WiFi. Poté spusťte aplikaci (kliknutím na ikonku hry) a stáhněte zbytek herních dat.

Jak si stáhnu hru, u které je vyžadováno WiFi?

Stahování tzv. HD hry zahájíte jako stahování každé jiné hry - tedy přes mobilní síť. To, co stahujete je jen instalátor. Po jeho stažení a instalaci doporučujeme zaponout WiFi, abyste zamezili výraznému čerpání Vašeho datového tarifu. Následně spusťte herní aplikaci (kliknutím na ikonku hry) - budete požádáni o jednorázové stažení dodatečných dat. To potvrdíte klepnutím na tlačítko „Download“. Až bude stahování dodatečných dat dokončeno, stačí hru znovu spustit a začít hrát. Pokud však momentálně nejste v dosahu WiFi sítě, můžete stahování dodatečných dat odložit na později. Stahování zahájíte kdykoli kliknutím na „Download“. Jakmile jednou hru stáhnete celou, není WiFi už znovu potřeba.

Ve hře je chyba - co s tím?

Napište nám, o kterou hru se jedná a jak se chyba projevuje. Pokusíme se Vám pomoci problém vyřešit.

Hru jsem zaplatil, ale nestáhla se mi. Co mám dělat?

Do 24 hodin je možné si zadarmo hru stáhnout znovu. Přejděte do sekce Moje - Mobilní obsah, kde v boxu Stažený obsah najdete Vámi stahovanou hru. Pokud již uplynulo 24 hodin od zaplacení hry, stáhnout hru znovu zdarma již nelze. V případě problému se neváhejte obrátit na naši podporu.

Za jakých podmínek si mohu hru stáhnout znovu? Například pokud během stahování došlo k chybě?

Možnost hru znovu stáhnout zdarma máte během 24 hodin od zaplacení hry. Přejděte do sekce Moje - Mobilní obsah, kde najdete všechny položky, které můžete ještě stáhnout znovu zdarma. Naposledy stažená položka bude hned první na seznamu.

Dochází při stahování hry ke zpoplatnění za přenesená data?

Při stáhování dochází ke zpoplatnění přenesených dat a objem dat se započítává do Vašeho FUP (Fair User Policy). Proto po stažení instalátoru doporučujeme zapnout WiFi.

Napište nám o svém problému