O2 Active Klub

O2 Active Klub je náš VIP klub se spoustou výhod. Díky členství v klubu získáte přístup ke stahování zábavy do mobilu za mnohem výhodnější ceny. Navíc dostanete vybrané položky zcela zdarma

Co je to O2 Active Klub?

Stačí si u nákupu položky vybrat volbu ZÍSKAT ZDARMA, popř. ZÍSKAT SLEVU. Do klubu se lze také přihlásit v sekci Můj účet, kterou najdete pod ikonkou panáčka v pravém horním rohu.

Na co můžu použít svoje body?

Za body můžete výhodněji nakupovat hry, audioknihy, e-magazíny, e-knihy, SMS/MMS zprávy do mobilu, uvítací melodie atp. Za body si můžete koupit i výhodné balíčky. Předplatné, jako např. na e-magazíny nebo měsíční poplatek za uvítací melodie z bodů, bohužel platit nelze. Vždy to však snadno poznáte tak, že je u každé konkrétní položky uvedena její bodová hodnota.

Jak fungují předplatné a balíčky na e-magazíny, když mám O2 Active Klub?

Z bodů v rámci O2 Active Klubu můžete nakupovat jednorázově všechny druhy obsahu plus všechny jednorázové balíčky. Předplatné např. na e-magazíny nebo paušální poplatek za uvítací melodie z O2 Active Klubu hradit nelze. Je to proto, abyste vždy měli přehled, co platíte a proč. Pokud byste si náhodou nebyli jistí, vždy se můžete podívat do sekce Můj účet.

Jak probíhá dobíjení bodů?

Pokud máte aktivní O2 Active Klub, každý týden se Vám automaticky připíše na účet 50 bodů (za 39 Kč).

Co mám dělat, když nevím, co mám předplaceno?

Stačí se podívat do sekce Můj účet. Najdete ji pod ikonkou panáčka v pravém horním rohu portálu, nebo v aplikaci O2 Knihovna v sekci Moje.

Jak zjistím stav svého bodového konta?

Na portále O2 Knihovna vidíte stav konta vždy vpravo nahoře. Sčítají se zde body z dárkových poukazů i z Klubu. Více informací najdete v sekci Můj účet nebo v aplikaci O2 Knihovna v sekci Moje.

Co se stane, když mi dojde kredit na předplacené O2 kartě a mám předplatné?

Pokud nemáte kredit na pravidelný poplatek za O2 Active Klub, služba Vám bude pozastavena, ale o nastřádané body nepřijdete. Jakmile si dobijete, službu Vám automaticky obnovíme. Zrušení předplatného lze provést kdykoli v sekci Můj účet.

Jak se můžu odhlásit z předplatného?

Kdykoli v sekci Můj účet. Najdete ho na portále O2 Knihovna vpravo nahoře, nebo v aplikaci O2 Knihovna v sekci Moje.

Co se stane, když se odhlásím?

Odcházíte z Klubu? Jaká škoda! Pokud si to rozmyslíte, můžete se zdarma vrátit., Ale musíte rychle. Máte jen 24 hodin, než smažeme všechny Vaše dosud nastřádané body.

Aktivoval/a jsem si klub, ale nevidím položky zdarma. Proč?

Pokud máte aktivovaný klub a nevidíte položky zdarma, znamená to, že jste již v minulosti O2 Active Klub a položky zdarma využil/a. Po druhé aktivaci O2 Active Klubu již není nárok na položky zdarma, lze pouze stahovat se slevou.

Napište nám o svém problému