O2 Active Klub

O2 Active Klub již není možné aktivovat. Pokud Vaše členství v Klubu zrušíte, nebude už možné ho znovu obnovit a přijdete tím o Vaše dosud nastřádané body. Body můžete samozřejmě využít v rámci O2 Knihovny na nákup e-knih, e-magazínů, audioknih nebo jednotlivých uvítacích melodií.

Na co můžu použít svoje body?

Za body můžete výhodněji nakupovat hry, audioknihy, e-magazíny, e-knihy nebo jednotlivé uvítací melodie. Předplacené služby jako je například měsíční poplatek za vedení služby Uvítací melodie nebo předplatné "Moje kniha měsíce" z bodů hradit nelze. Vždy to však snadno poznáte tak, zda je u každé konkrétní položky uvedena její bodová hodnota.

Jak probíhá dobíjení bodů?

Pokud máte aktivní O2 Active Klub, každý týden se Vám automaticky připíše na účet 50 bodů (za 39 Kč).

Co mám dělat, když nevím, co mám předplaceno?

Stačí se podívat do sekce Můj účet. Najdete ji pod ikonkou panáčka v pravém horním rohu portálu, nebo v aplikaci O2 Knihovna v sekci Moje.

Jak zjistím stav svého bodového konta?

Na portále O2 Knihovna vidíte stav konta vždy vpravo nahoře. Sčítají se zde body z dárkových poukazů i z Klubu. Více informací najdete v sekci Můj účet nebo v aplikaci O2 Knihovna v sekci Moje.

Co se stane, když mi dojde kredit na předplacené O2 kartě a mám předplatné?

Pokud nemáte kredit na pravidelný poplatek za O2 Active Klub, služba Vám bude pozastavena, ale o nastřádané body nepřijdete. Jakmile si dobijete, službu Vám automaticky obnovíme. Zrušení předplatného lze provést kdykoli v sekci Můj účet.

Jak se můžu odhlásit z předplatného?

Kdykoli v sekci Můj účet. Najdete ho na portále O2 Knihovna vpravo nahoře, nebo v aplikaci O2 Knihovna v sekci Moje.

Co se stane, když se odhlásím?

Pokud se odhlásíte z Klubu, nebude už možné Vaše členství obnovit a přijdete tím o Vaše dosud nastřádané body. Vámi nastřádané body můžete před odhlášením z Klubu využít na nákup e-knih, e-magazínů, audioknih nebo jednotlivých uvítacích melodií v rámci nabídky O2 Knihovny, abyste o ně odhlášením nepřišli.

Napište nám o svém problému