Elsyino tajemství

Camilla Läckberg

Délka: 15 h 5 min
Interpret: Dana Černá
Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2022
Série: Erika Falcková & Patrik Hedström díl 5
Typ souboru: MP3
Velikost: 851 MB

Jak hluboko do minulosti sahá tajemství, které ukrývá Eričina matka Elsa? Tomu se snaží přijít Erika Falcková na kloub při přípravě podkladů pro svou další knihu. V matčiných věcech totiž našla kromě podivných dokumentů i nacistický železný kříž... Při pátrání se obrací na matčina dávného přítele, učitele dějepisu. Když je dva dny na to učitel nalezen mrtev, Eričino hledání pravdy se mění v posedlost. A brzy umírá násilnou smrtí i další matčina kamarádka ze čtyřicátých let. Proč někomu tak záleží na utajení něčeho, co se odehrálo před mnoha desetiletími? A co všechno se o minulosti své rodiny Erika ještě dozví? Camilla Läckberg se v tomto detektivním románu noří až do časů druhé světové války a čtenářům tak odhaluje ponurou historii Švédska. Historii, na kterou by mnozí rádi zapomněli... Elsyino tajemství je pátou knihou ze série o Erice Falckové a Patriku Hedströmovi.

Camilla Läckberg (1974), přezdívaná královnou severské krimi, je jednou z nejprodávanějších švédských spisovatelek. Dlouhodobě okupuje přední příčky skandinávských bestsellerů a za své knihy, které byly přeloženy do více než 40 jazyků, získala řadu ocenění. Jejím nejslavnějším dílem je desetidílná detektivní série o spisovatelce Erice Falckové a detektivovi Patriku Hedströmovi.

Audiokniha Elsyino tajemství je pátou knihou ze série o Erice Falckové a Patriku Hedströmovi. Autor Camilla Läckberg, čte Dana Černá.

více

Série Erika Falcková & Patrik Hedström

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky