Obálka audioknihy Ledová princezna

Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2022
Série: Erika Falcková & Patrik Hedström díl 1

Spisovatelka Erika Falcková se vrací do rodného městečka Fjällbacka. Klid švédského venkova si však neužívá dlouho. Alexandra, její kamarádka z dětství, je nalezena mrtvá...

Podřezaná zápěstí a tělo v ledové vodě zprvu napovídají, že jde o sebevraždu. Zdání ale klame a Erika začne být Alexinou záhadnou smrtí čím dál víc posedlá.

Patrik Hedström je místní detektiv a také Eričin dávný kamarád. I jemu je Alexina smrt podezřelá, a tak se spolu s Erikou vydávají na cestu, která je přivede na stopu dávných tajemství. Neměla by ale některá tajemství zůstat raději navždy zapomenuta?

Camilla Läckberg (1974), přezdívaná královnou severské krimi, je jednou z nejprodávanějších švédských spisovatelek. Dlouhodobě okupuje přední příčky skandinávských bestsellerů a za své knihy, které byly přeloženy do více než 40 jazyků, získala řadu ocenění. Jejím nejslavnějším dílem je desetidílná detektivní série o spisovatelce Erice Falckové a detektivovi Patriku Hedströmovi.

Audiokniha Ledová princezna obsahuje první díl krimi série od autorky Camilly Läckberg. Čte Dana Černá.

Série Erika Falcková & Patrik Hedström

Obálka audioknihy Ledová princezna