Obálka audioknihy Krotitel

Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2023
Série: Erika Falcková & Patrik Hedström díl 9

Mrazivý leden ve švédském městečku Fjällbacka. Když v lese auto srazí polonahou mladou dívku, ukáže se, že se jedná o čtyři měsíce pohřešovanou patnáctiletou Victorii, která zmizela z místní jezdecké školy. Při pohledu na její tělo je zřejmé, že poslední čtyři měsíce pro ni byly bolestivým utrpením.

Vyšetřování se záhy mění v závod o čas. V okolí totiž beze stopy zmizelo i několik dalších dívek...

Kde jsou? A jak se Victorii podařilo utéct ze zajetí? Na tyto otázky musí co nejrychleji najít odpovědi detektiv Patrik Hedström.

Spisovatelka Erika Falcková se mezitím snaží vyzpovídat Lailu Kowalskou. Její příběh Eriku fascinuje už léta a ráda by o ní napsala svou další knihu. Laila byla odsouzena za vraždu svého manžela, Erice ale na oficiální vyšetřovací verzi příběhu několik věcí nesedí. Má snad Laila tajemství, které policii ve strachu o svůj život nikdy nesvěřila? A je možné, že by její příběh nějak souvisel s unesenými dívkami?

Audiokniha Krotitel je devátou knihou ze série o Erice Falckové a Patriku Hedströmovi. Autorka Camilla Läckberg, čte Dana Černá.

Série Erika Falcková & Patrik Hedström

Obálka audioknihy Ledová princezna