Obálka audioknihy Čarodějnice

Vydáno: 2023
Série: Erika Falcková & Patrik Hedström díl 10
Velikost: 1.29 GB

Z rodinného statku u švédské Fjällbacky zmizela za bílého dne čtyřletá Linnea.

Patrik Hedström se pouští do pátrání a s ním i obyvatelé městečka Fjällbacka. Není to totiž poprvé, co se tu za podobných okolností ztratilo dítě. Před třiceti lety ze stejného statku dvě třináctileté kamarádky unesly malou holčičku, která byla později nalezena mrtvá...

Vzhledem ke svému věku tehdy dívky neskončily ve vězení. Jedna z nich žije celý život v ústraní a druhá se po mnoha letech od tragédie do Fjällbacky vrací.

Erika Falcková se nemůže ubránit pocitu, že jsou oba případy propojeny víc, než jsou někteří obyvatelé městečka ochotni přiznat. Jak je u Eriky zvykem, je odhodlaná odhalit stará tajemství a přijít celé záhadě na kloub. Fjällbacku čeká hon na čarodějnice, který se neobejde bez následků.

Čarodějnice je desátou knihou ze série o Erice Falckové a Patriku Hedströmovi.

Camilla Läckberg (1974), přezdívaná královnou severské krimi, je jednou z nejprodávanějších švédských spisovatelek. Dlouhodobě okupuje přední příčky skandinávských bestsellerů a za své knihy, které byly přeloženy do více než 40 jazyků, získala řadu ocenění. Jejím nejslavnějším dílem je desetidílná detektivní série o spisovatelce Erice Falckové a detektivovi Patriku Hedströmovi.

Audiokniha Čarodějnice obsahuje desátý díl krimi série od autorky Camilly Läckberg. Čte Dana Černá.

Série Erika Falcková & Patrik Hedström

Obálka audioknihy Ledová princezna