Obálka audioknihy Kazatel

Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2022
Série: Erika Falcková & Patrik Hedström díl 2

Na pobřeží švédského městečka Fjällbacka jsou nalezeny ostatky tří žen. Všechny byly zavražděny stejným, brutálním způsobem, ale zatímco jedna z nich zemřela teprve nedávno, další dvě ženy byly zavražděny už před dvaceti lety...

Patrik Hedström a Erika Falcková se místo plánovaného odpočinkového týdne vrhají do pátrání po souvislostech mezi oběma zločiny. Když se v nedalekém kempu ztratí sedmnáctiletá dívka, stává se z pátrání neúprosná hra o čas. Život mladé dívky je zcela očividně v ohrožení. Ale původní podezřelý z dvacet let starých únosů spáchal před lety sebevraždu. Snaží se snad někdo napodobit jeho zločin?

Kazatel je druhou knihou ze série o Erice Falckové a Patriku Hedströmovi.

Camilla Läckberg (1974), přezdívaná královnou severské krimi, je jednou z nejprodávanějších švédských spisovatelek. Dlouhodobě okupuje přední příčky skandinávských bestsellerů a za své knihy, které byly přeloženy do více než 40 jazyků, získala řadu ocenění. Jejím nejslavnějším dílem je desetidílná detektivní série o spisovatelce Erice Falckové a detektivovi Patriku Hedströmovi.

Audiokniha Kazatel obsahuje druhý díl krimi série od autorky Camilly Läckberg. Čte Dana Černá.

Série Erika Falcková & Patrik Hedström

Obálka audioknihy Ledová princezna