Obálka audioknihy Strážce majáku

Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2023
Série: Erika Falcková & Patrik Hedström díl 7

Mladá žena, doprovázená malým synem, narychlo odjíždí na ostrov Gråskär, poblíž Fjällbacky. Je rozrušená a ruce má špinavé od krve...

Ve svém bytě je nalezen zavražděný ekonom Mats Sverin, který se do Fjällbacky přistěhoval teprve nedávno. Co mají tito dva lidé společného?

Patrik Hedström se vrací do práce po delší nemoci a starosti, které má doma, brzy přehluší vyšetřování Matsovy vraždy. Při zkoumání podrobností jeho života Patrik naráží na nejasnosti, které smrt tohoto zdánlivě nenápadného muže obklopují. Proč se mladý ekonom před svou smrtí vydal na ostrov Gråskär a s kým se tam setkal? A je něco pravdy na temných pověstech o tomto ostrovu obestřeném dávnou záhadou?

CAMILLA LÄCKBERG
Camilla Läckberg (1974), přezdívaná královnou severské krimi, je jednou z nejprodávanějších švédských spisovatelek. Dlouhodobě okupuje přední příčky skandinávských bestsellerů a za své knihy, které byly přeloženy do více než 40 jazyků, získala řadu ocenění. Jejím nejslavnějším dílem je desetidílná detektivní série o spisovatelce Erice Falckové a detektivovi Patriku Hedströmovi.

Audiokniha Strážce majáku je sedmou knihou ze série o Erice Falckové a Patriku Hedströmovi. Autor Camilla Läckberg, čte Dana Černá.

Série Erika Falcková & Patrik Hedström

Obálka audioknihy Ledová princezna