Vlastní spravedlnost

Camilla Läckberg

Délka: 12 h 8 min
Interpret: Dana Černá
Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2022
Série: Erika Falcková & Patrik Hedström díl 4
Typ souboru: MP3
Velikost: 684 MB

Proč se detektivovi Patriku Hedströmovi na zdánlivé obyčejné autonehodě, při které zemřela mladá žena, něco nezdá? Byla její smrt nehodou nebo vraždou?

Jako by toho nebylo málo, v odpadcích nedaleko Fjällbacky je nalezeno tělo účastnice jedné televizní reality show. Patrik tak musí řešit dvě vraždy najednou... I jeho soukromý život nabírá na obrátkách a na Patrika s Erikou čeká jejich svatební den.

Záhadná úmrtí po celém Švédsku se před Patrikovýma očima začínají propojovat v jeden velký případ. Je možné, že by snad byl na stopě sériovému vrahovi?

Camilla Läckberg (1974), přezdívaná královnou severské krimi, je jednou z nejprodávanějších švédských spisovatelek. Dlouhodobě okupuje přední příčky skandinávských bestsellerů a za své knihy, které byly přeloženy do více než 40 jazyků, získala řadu ocenění. Jejím nejslavnějším dílem je desetidílná detektivní série o spisovatelce Erice Falckové a detektivovi Patriku Hedströmovi.

Audiokniha Vlastní spravedlnost je čtvrtou knihou ze série o Erice Falckové a Patriku Hedströmovi. Autor Camilla Läckberg, čte Dana Černá.

více

Série Erika Falcková & Patrik Hedström

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky