Obálka audioknihy Andělíčkářka

Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2023
Série: Erika Falcková & Patrik Hedström díl 8

Velikonoce, 1974: V rodinném domě Elvanderových, na ostrově Valö, je nalezena u svátečně prostřeného stolu roční Ebba. Její rodina beze stopy zmizela, v domě zůstala jen ona. Záhada jejich zmizení zůstává nevyřešena.

Po mnoha letech se již dospělá Ebba vrací do rodinného domu se svým manželem, ale plány na rekonstrukci jim překazí nenadálý žhářský útok. Následně při vyklízení domu nacházejí pod podlahou zaschlou krev...

Patrik Hedström chtěl původně vyřešit pouze pokus o založení požáru. Neustále se mu ale do cesty připlétá třicet let nevyřešená záhada zmizení rodiny Elvanderových. A stejně tak se mu do cesty plete i Erika Falcková, která by o tom všem ráda napsala knihu.

Jaké překvapení čeká na Ebbu, která si na svou ztracenou rodinu už ani nepamatuje?

Audiokniha Andělíčkářka je osmou knihou ze série o Erice Falckové a Patriku Hedströmovi. Autorka Camilla Läckberg, čte Dana Černá.

Série Erika Falcková & Patrik Hedström

Obálka audioknihy Ledová princezna