Obálka audioknihy Dotek Smrti

Vydavatel: AudioBerg
Vydáno: 2017
Série: 9 Kroků k Temnotě díl 8

Osmý krok k temnotě zůstává na americkém kontinentě. A dokonce přináší dvě povídky jediného autora – texaského rodáka Roberta Ervina Howarda. Ač se dožil pouhých 30 let, stvořil hned několik nesmrtelných hrdinů a společně s J. R. R. Tolkienem stál u zrodu dodnes oblíbeného žánru hrdinské fantasy. Sám Howard přivedl na svět barbara Conana, Rudou Sonju či puritánského šermíře jménem Solomon Kane. A s Howardem Phillipsem Lovecraftem a dalšími patřil k nejvýznamnějším tvůrcům uznávajícím mýtus Cthulhu (dnes je nejznámějším autorem této fiktivní mytologie Stephen King). Povídky Příšera z mohyly a Dotek smrti ve skvělém podání pozvaných herců – Petra Šmída, Jiřího Dvořáka a Filipa Šorma – dokazují, že Howardovo dílo obstojí i dnes.

Obsah:
1. Příšera z mohyly
2. Dotek Smrti

9 KROKŮ K TEMNOTĚ
Soubor více jak dvaceti hororových povídek anglosaských autorů, především z doby viktoriánské Anglie, je odpovědí na vlnu dotazů na další horory po vydání dvou audioknih H. P. Lovecrafta a zároveň uskutečněním dlouho plánovaného projektu, jehož hlavními hybateli a aktéry nejsou hvězdy, ale začínající umělci a studenti. Povídky jsou uspořádány na deseti audioknihách a název celé kolekce „9 Kroků k Temnotě“ vychází z toho, že všech devět směřuje k té poslední, desáté, s názvem „Temnota“. Přestože jsou určeny jen ke stažení prostřednictvím aplikace AUDIOTEKA, jsou vybaveny kompletní sérií grafických návrhů Karla Cettla a Veroniky Hlinkové, které je možné stáhnout z webu www.audioberg.cz.

Dotek Smrti – audiokniha obsahuje hororové povídky, jejichž autorem je Robert Ervin Howard. Čte Petr Šmíd, Jiří Dvořák, Filip Šorm.

Série 9 Kroků k Temnotě

Obálka audioknihy Přízrak
Přízrak
Obálka audioknihy O smrti a jiných hrůzách