Obálka audioknihy Vraždy s monogramem

Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2015
Série: Hercule Poirot

2. vydání. Čte Michal Zelenka. Hudba Kryštof Marek.
Nejslavnější postava z pera královny zločinu je zpět… Potomci Agathy Christie svolili k návratu Hercula Poirota na stránky nových napínavých příběhů. Nesnadného úkolu důstojně navázat na tradici poirotovských detektivek se ujala bestsellerová autorka Sophie Hannah. Výsledkem jsou Vraždy s monogramem, spletitý případ zasazený do Londýna 20. let minulého století. Ďábelsky chytrý hlavolam plný falešných stop a snadno přehlédnutelných, o to však důležitějších detailů může rozřešit jen legendární belgický puntičkář a jeho brilantní „malé šedé buňky“.

Sophie Hannahová (1971)
Mezinárodní bestsellerová autorka psychothrillerů, publikovaných ve více než dvaceti zemích, adaptovaných pro televizní zpracování a ověnčených mimo jiné britskou National Book Award za krimi roku. Píše rovněž poezii, za niž byla nominována na cenu T. S. Eliota. Po více než 40 letech vrátila na literární scénu legendárního belgického detektiva Hercula Poirota. Její nový příběh Vraždy s monogramem vychází ve 28 jazycích a 50 zemích světa a navazuje na tradici poirotovských detektivek Agathy Christie.

Michal Zelenka (1975)
Absolvoval DAMU v roce 2000. Po dvouletém angažmá v Jihočeském divadle působil několik let v pražském Činoherním klubu a Městských divadlech pražských. Řadu let spolupracuje s Českým rozhlasem, kde již natočil řadu pohádek i dramatizací. Na jevišti ho můžete vidět v komedii Dokonalá svatba v Divadle U Hasičů. Věnuje se scenáristice a působí i jako lektor prezentačních dovedností. V současnosti je textařem v reklamní agentuře McCANN Prague.

Vraždy s monogramem - audiokniha obsahuje nový případ Hercula Poirota, který zpracovala Sophie Hannah. Čte Michal Zelenka.

Série Hercule Poirot

Obálka audioknihy Schůzka se smrtí