První ukázky ze hry Star Wars: Hunter. Půjde o týmovou střílečku
30. 9. 2021 15:24 | Martin Havlíček

První ukázky ze hry Star Wars: Hunter. Půjde o týmovou střílečku

Ačkoli byla oznámena na akci pořádané společností Nintendo, hra Star Wars: Hunters vyjde kromě herní konzole Nintendo Switch také na mobilech s iOS a Androidem. Ostatně za hrou stojí společnost Zynga, která je s mobilními hrami úzce spjatá. K jejím nejznámějším mobilním hrám patří FarmVille, Zynga Poker nebo Harry Potter: Puzzles and Spells.

Star Wars: Hunters je „trošku“ něco jiného. Jedná se o 3D střílečku se zaměřením na online multiplayer, kde proti sobě bojují dva týmy po čtyřech hráčích. Bojuje se v arénách, které vycházejí z lokací známých z filmů. Gladiátoři představují spíše méně známé postavy z Hvězdných válek. Na ukázkách vidíme wookieho, stormtroopery, sithského bojovníka, ale droidy a příslušníky rasy jawů z planety Tatooine. Žádný Luke Skywlaker, Yoda nebo třeba Drth Vader. Nutno dodat, že bojovníci se liší nejen vzhledem, ale i dovednostmi a arzenálem. Další zbraně pak budete získávat za odměnu.

První ukázky ze hry Star Wars: Hunter. Půjde o týmovou střílečku

Píšeme v budoucím čase, protože hra ještě nevyšla. Ambiciózní projekt bude ke stažení až v roce 2022. Přesné datum zatím autoři neoznámili.