Závody Asphalt: Nitro 2 vás zaskočí svou velikostí
3. 8. 2021 11:14 | Martin Havlíček

Závody Asphalt: Nitro 2 vás zaskočí svou velikostí

Řeč je konkrétně o velikosti instalačního souboru, který si stáhnete z Google Play a App Store. Má totiž méně než 50 MB. Vzhledem k tomu, že současné mobilní hry dosahují často velikostí v gigabytech, jedná se opravdu o malý zázrak.

Malá instalační velikost je zásadním parametrem, protože série Asphalt: Nitro je určena pro méně výkonné telefony, jejichž majitelé často bojují s obsazeným úložištěm. Hra sice nemá tak pěknou grafiku, jako třeba Asphalt 8 nebo Asphalt 9: Legends, ale zato běží svižně i na levnějších přístrojích.

Technickou stránku už jsme probrali, ale co obsah? Ten rozhodně není chudý. Připraveno je 230 závodů rozesetých po japonských ostrovech a na Novém Zélandu. Závodní módy jsou všehovšudy čtyři, jmenovitě klasika, časovka, vyřazovací závody a duely. Multiplayer bohužel chybí. Můžete se těšit také na 20 vozů s licencí od slavných automobilek, jako jsou Lamborghini, Bugatti či Ferrari.

Kontroverzní systém řízení TouchDrive byl zachován. Závodníci se tu starají víceméně jen o driftování a nitro, zatímco brzdu, plyn a volant obstarává hra sama. Díky tomu Asphalt „odřídíte“ klidně jedním prstem. Pokud si ale chcete pořád ně zajezdit, můžete si TouchDrive deaktivovat a převzít řízení do vlastních rukou.

Odkaz na stažení pro vás zatím nemáme. Aktuálně se Asphalt: Nitro 2 nachází ve fázi testování beta verze. Jakmile vývojáři odladí všechny chyby, vypustí hru klasicky na Google Play a App Store. Pak ji budeme moci zařadit i do naší nabídky. Nemělo by to trvat dlouho.

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky