Harry Potter: Puzzles & Spells

Harry Potter: Puzzles & Spells

Získat pro:

iOS Android

Developer: Zynga
Vydáno: 2023

Platforma: iosandroid

Čáry a kouzla, lektvary a magie. Na to vše se můžete těšit ve hře Harry Potter: Puzzles & Spells za doprovodu známých postav, jako je Harry, Hermiona a Ron. Spojování stejnobarevných kamenů do tří a více početných kombinací budou hlavní náplní tohoto dobrodružství. Jednotlivé úrovně jsou propleteny příběhy, které znáte z filmů a knih. Na své cestě budete samozřejmě potkávat i nová kouzla, která se budete muset naučit a použít je proti nepřátelům, jako byl třeba troll na záchodcích.

Každé úspěšně kolo vám navíc vylepší jednotlivá kouzla a dovednosti. Čím dál se dostanete, tím více prostředků pro snadnější postup najdete. Samozřejmostí je vaření lektvarů, a pokud objevíte čokoládovou žabku, ujistěte se, že vám neskočí tam, kam nemá.

více

Naše recenze

Žánr spoj 3 her je více než oblíbeným a Harry Potter: Puzzles & Spells dodává samotnému hraní další rozměr. Poutavý příběh a zapojení známých i nových kouzel obyčejné kombinování kamenů skvěle oživuje. Postupné převyprávění celého příběhu navíc hráče skvěle žene napříč úrovněmi a nenutí je zběsile tlačit kupředu kvůli časovému limitu. Hrát se dá pěkně v klidu a kdy vy budete chtít.

více

Tipy a triky

Snažte se dávat dohromady více jak tři kameny k sobě.

Vytvoření speciálních kousků vám dává jistou výhodu. Zkuste postavit dva speciální kousky k sobě a zkombinovat je. Výsledek bude velkolepý.

Neaktivujte vylepšení hned v prvním kole. V druhém kole už budete vědět, co a jak a teprve pak je správná doba na to, je použít.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky