Rumble Hockey vyměnil hráče za zvířata a vznikl z toho nejlepší hokej na mobilu
24. 8. 2020 13:56 | Martin Havlíček

Na to, jak je hokej populární sport, existuje až trestuhodně málo hokejových her, aspoň tedy těch kvalitních. Série NHL vychází jen na herních konzolích a na mobilu tak musíme vzít zavděk sportovními simulátory bez licence nebo arkádovými hrami.

Rumble Hockey patří do druhé jmenované skupiny, ale to už jste asi poznali podle hráčů na obrázku. Ano, v této hře posíláte na led zvířecí hokejisty. Pandu, opici, býka, tygra, vlka, ale sem tam si můžete pomoci i nějakým předmětem, jako je trampolína nebo magnet. Jak asi tušíte, každý hráč má specifické vlastnosti. Panda je líná, takže jen stojí na místě, ovšem když jí někdo přihraje, okamžitě vypálí na bránu. Tygr se dere agresivně dopředu, ale téměř nepřihrává. Býk pro změnu jen fauluje. A tak bychom mohli pokračovat.

Každý hráč může být na ledě jen chvíli, jako ostatně ve skutečném hokeji. Vy coby trenér je ale nemůžete z lavičky posílat libovolně. Vše se řídí jakousi energií, která se pomalu dobíjí. Každý hráč potřebuje předem dané množství energie. Jakmile je zvíře na kluzišti, už jej neovládáte. Nebojte se, že byste během zápasu se nudili. Trenér musí být neustále ve střehu. Důležité je nejen načasování, ale také třeba úhel, pod kterým hráče vystřílíte na kluziště. Šikovným odrazem pošlete pandu přímo před bránu a pak už stačí jen dobře načasovaná přihrávka…

Víte, že… Za aplikace, hry, ale taky za nákupy her na Google Play a App Store nemusíte platit kartou? Pokud „kreditku“ nemáte nebo se ji zdráháte zaregistrovat v online obchodě, můžete si zvolit platbu přes operátora. Nákup aplikace se objeví ve vašem měsíčním vyúčtování!

Rumble Hockey je zábavnou kombinací Clash Royale, Smasing Four a hokeje, která vám na mobilu vydrží hodně dlouho. Neustále totiž získáváte nové hráče a také vylepšujete ty stávající. Skvělé zpestření pak představují turnaje a výzvy s pozměněnými pravidly. Jedné skupině hráčů ale Rumble Hockey doporučit nemůžeme. Máme na mysli ty z vás, kdo jste hráli hru Rumble Stars. Ačkoliv jde o fotbal, novince Rumble Hockey se v mnoha ohledech podobá. Platí to pro hráče i taktiky, které se dají na hřišti uplatnit. Škoda, že se autorům nepodařilo obě hry více odlišit…