Rumble Hockey

Developer: Frogmind
Vydáno: 2021

Platforma: iosandroid

Smíchejte Clash Royale s hokejem a vznikne Rumble Hockey!

Představte si hokejovou ligu, kde neplatí žádná pravidla. Držení, fauly, dokonce i úplná likvidace jsou povoleny. V Rumble Hockey jde jen o to dopravit puk do brány a nikdo se vás neptá, jak se vám to povedlo.

Místo klasických hokejistů posíláte na led zvířata. Každé má jiné dovednosti. Věrný pes umí jen přihrávat, ale na bránu nikdy nevystřelí. Panda je líná, takže stojí na místě, ale když se dostane k puku, vystřelí. Býk je skvělý obránce, protože útočí na nejbližšího hráče soupeřova týmu.

Z Rumble Hockey bychom bývali byli nadšení. Problém je, že kdysi už jsme jednu takovou hru hráli a jmenovala se Rumble Stars. Místo kluziště pažit, místo puku fotbalový míč, ale jinak víceméně stejná hra. Rumble Hockey je jen recyklátem pro fanoušky hokeje.

více

Tipy a triky

V této hře je naprosto zásadní vylepšování postav. Dbejte proto na to, abyste měli neustále aktivní truhlice, ze kterých získáte nové kartičky.

Strategií, jak dát gól, je celá řada. Nejsnazší je odstranění brankáře, buď prostřednictvím býka, magnetu, srdíčka nebo bomby. Pak už stačí jen poslat puk do prázdné brány.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět