Obálka audioknihy A nad tím vším je slunce

Vydáno: 2021
Série: Když se kruh uzavřel díl 2

DOBRODRUŽNÝ THRILLER O HORÁCH, SOBECTVÍ, LÁSCE I POMSTĚ

Druhý díl úspěšného románu Kamila Pešťáka posouvá do popředí jednu z vedlejších postav první části. Profesor alias Profa pátrá po stopách záhadné události, která v devadesátých letech zasáhla jeho blízké. Strhující příběh má několik dějových i historických rovin, které se filmovým stylem proplétají až k závěrečné pointě. Zavede nás z Plzeňska do Itálie, Kazachstánu i původního Sovětského svazu. Příběh, který vás pohltí a nepustí až do úplného konce.

KAMIL PEŠŤÁK
Český spisovatel a písničkář. Žije střídavě na Šumavě a v Plzni. Aktivní cyklista, golfista a v nedávné minulosti průkopník freeride lyžování. Autor dobrodružných knih na pomezí thrilleru a špionážního románu. Příběhy se většinou odehrávají v uměleckém prostředí a umístěním děje připomínají cestopis. Poznávacím znamením jeho děl je dobře načasovaná pointa a napětí až do poslední stránky. Jeho první román Když se kruh uzavřel vyšel v roce 2015. Na něj volně navázal v roce 2018 hned dvojicí románů A nad tím vším je slunce a Co se do vás vejde. O rok později vydal dobrodružný thriller ze současnosti Následuj mne o prorůstání českého politického a podnikatelského prostředí.

MARTIN STRÁNSKÝ
Český herec a dabér. Jihlavský rodák začínal na scéně místního Horáckého divadla. Po absolvování Damu je od roku 1993 členem Divadla J. K. Tyla v Plzni. Jako host působil v Národním divadle Brno a v pražském Divadle pod Palmovkou. Ve filmu zaujal rolí terapeuta v thrilleru Pravidla lži (2006) nebo dvojrolí kováře a vládce pekel v pohádce Peklo s princeznou (2009). Na televizní obrazovce se objevil v desítkách filmů a seriálů. Svůj hlas propůjčil řadě zahraničních filmových hvězd. Za dabing seriálu Dr. House obdržel v roce 2011 Cenu Františka Filipovského. Je vyhledávaným interpretem audioknih, především s detektivní tématikou.

Audiokniha A nad tím vším je slunce obsahuje pokračování dobrodružného thrilleru Když se kruh uzavřel. Autor Kamil Pešťák, čte Martin Stránský.

Série Když se kruh uzavřel

Obálka audioknihy Když se kruh uzavřel
Když se kruh uzavřel
Obálka audioknihy A nad tím vším je slunce