Obálka audioknihy Když se kruh uzavřel

Vydáno: 2020
Série: Když se kruh uzavřel díl 1

NĚKTERÉ VĚCI VÁM DOJDOU AŽ POD LAVINOU

Talentovaný muzikant a horolezec David poznává první výhody čerstvě nabyté svobody. O českou muziku je ve světě zájem, začíná život ve stylu „sex-drogy-rock’n’roll“. Netuší, že se právě stal součástí mafiánských struktur. Poté, co se stane svědkem zločinu, nezbývá než uprchnout. Daleko do hor. Stíny minulosti se ale neustále stahují....

KAMIL PEŠŤÁK
Český spisovatel a písničkář. Žije střídavě na Šumavě a v Plzni. Aktivní cyklista, golfista a v nedávné minulosti průkopník freeride lyžování. Autor dobrodružných knih na pomezí thrilleru a špionážního románu. Příběhy se většinou odehrávají v uměleckém prostředí a umístěním děje připomínají cestopis. Poznávacím znamením jeho děl je dobře načasovaná pointa a napětí až do poslední stránky. Jeho první román Když se kruh uzavřel vyšel v roce 2015. Na něj volně navázal v roce 2018 hned dvojicí románů A nad tím vším je slunce a Co se do vás vejde. O rok později vydal dobrodružný thriller ze současnosti Následuj mne o prorůstání českého politického a podnikatelského prostředí.

MARTIN STRÁNSKÝ
Český herec a dabér. Jihlavský rodák začínal na scéně místního Horáckého divadla. Po absolvování Damu je od roku 1993 členem Divadla J. K. Tyla v Plzni. Jako host působil v Národním divadle Brno a v pražském Divadle pod Palmovkou. Ve filmu zaujal rolí terapeuta v thrilleru Pravidla lži (2006) nebo dvojrolí kováře a vládce pekel v pohádce Peklo s princeznou (2009). Na televizní obrazovce se objevil v desítkách filmů a seriálů. Svůj hlas propůjčil řadě zahraničních filmových hvězd. Za dabing seriálu Dr. House obdržel v roce 2011 Cenu Františka Filipovského. Je vyhledávaným interpretem audioknih, především s detektivní tématikou.

Natočeno v květnu a červnu 2020 ve studiích ExAvik Klatovy (text) a Jumbo Osek u Rokycan (hudba).
Zvuková režie: Pavel Brom a Jiří Šneberk
Sestava a mastering: Raven
Titulní foto: Kamil Pešťák
Grafická úprava: Milan Svatoš
Produkce: Jiří Buřič a Kamil Pešťák

Obsahuje písně Hubenej kluk, Cizinec a Klidně stůj.
Hudba a text: Kamil Pešťák
Natočili:
Kamil Pešťák – zpěv,
Crimson Fields: Daniel Hála – kytary, Anička Pojarová – baskytara, Michal Keller – cajon, Karolína Korecká – zpěv
Hudební režie, střih a mastering: Jiří Šneberk

Audiokniha Když se kruh uzavřel – dobrodružný thriller z divokých 90. let dvacátého století. Autor Kamil Pešťák, čte Martin Stránský.

Série Když se kruh uzavřel

Obálka audioknihy Když se kruh uzavřel
Když se kruh uzavřel
Obálka audioknihy A nad tím vším je slunce