V aplikaci WhatsApp můžete nově používat více účtů
31. 10. 2023 20:28 | Michal Burian

V aplikaci WhatsApp můžete nově používat více účtů

Aplikace WhatsApp byla vylepšena o dlouho očekávanou funkci. Na zařízeních se systémem Android nyní můžete používat více účtů. Tuto novinku oceníte, když potřebujete přepínat mezi účty. Už se nebudete muset odhlašovat pokaždé, když budete potřebovat přepnout například mezi pracovním a osobním účtem, nebudete muset neustále nosit dva telefony ani se obávat, jestli zprávu odesíláte ze správného účtu.

K vytvoření druhého účtu budete potřebovat druhé telefonní číslo a SIM kartu, případně telefon podporující více SIM karet nebo eSIM. Pak už stačí jen přejít do nastavení aplikace WhatsApp, kliknout na šipku vedle svého jména a pak na „Přidat účet“. Na každém účtu si můžete zvlášť nastavit soukromí a oznámení.

Kromě toho společnost WhatsApp upozorňuje před falešnými verzemi WhatsAppu a aplikacemi, který ho napodobují. Tak pozor na to, co do svého telefonu stahujete.