Jak ve hře Asphalt 9 získat exkluzívní auto z lega?
30. 10. 2021 22:41 | Martin Havlíček

Jak ve hře Asphalt 9 získat exkluzívní auto z lega?

Asphalt 9: Legends sice nepatří zrovna k nejrealističtějším závodním simulátorům na mobilech, ale modely aut má propracované do nejmenších detailů. Virtuální garáž plná aut patří k nejsilnějším stránkám hry, najdete tu všechno možné od vozu Aston Martin DB11, přes Lamborghini Veneno až po Zenvo TSR-S. Prostě supersporty od A do Z.

A nabídka se neustále rozšiřuje. Nově můžete získat unikátní kousek jménem LEGO Technic McLaren Senna GTR. Ne, nešálí vás zrak. Jedná se skutečně o pojízdnou verzi stavebnicové modelu, se kterou si můžete zazávodit v rámci šampionátu LEGO Technic McLaren Grand Prix. Jedná se ovšem o časově omezenou akci a 30. října bude vůz i závod ze hry odstraněn.

Virtuální lego autíčko bylo sestaveno ze 160 digitálních částí, nechybí ani osmiválcový motor s pohyblivými písty nebo otevírací dveře. Škoda jen, že se po nárazu nerozsype na jednotlivé kostičky…

Víte, že… za aplikace, hry, ale taky za nákupy her na Google Play a App Store nemusíte platit kartou? Pokud „kreditku“ nemáte nebo se ji zdráháte zaregistrovat v online obchodě, můžete si zvolit platbu přes operátora. Nákup aplikace se objeví ve vašem měsíčním vyúčtování!

Hra Asphalt 9: Legends vyšla v roce 2018 a od té doby si ji stáhla více než miliarda lidí napříč všemi platformami. Kromě mobilních telefonů vyšla totiž i na konzolích Nintendo Switch i Xbox. Mobilní verze je ale unikátní, má totiž tzv. Touch Drive ovládání. V praxi to znamená, že se dá ovládat jen jednou rukou. Řidič má na starosti pouze brzdu a nitro zrychlení, vše ostatní obstará hra sama. Pomocí ruční brzdy se dá ale i driftovat, takže to není zas tak primitivní. Navíc pokud chcete, můžete si aktivovat klasické ovládací schéma. Hra rozhodně stojí za zkoušku!

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky