Albert spouští aplikaci Můj Albert, která vás odměňuje za to, že jíte lépe
27. 4. 2021 9:21 | Albert Česká republika I Sponzorské sdělení

Albert spouští aplikaci Můj Albert, která vás odměňuje  za to, že jíte lépe

V Albertu nám záleží na tom, abyste jedli lépe, a proto jsme pro vás připravili revoluční věrnostní program, ve kterém čím zdravěji jíte, tím více ušetříte. Sbíráte novou měnu, kredity a vyměňujete je za slevu na cokoliv při příštím nákupu. Kredity se sbírají za každý nákup a nejvíce jich dostanete za zdravé potraviny.

Jak vysvětlil ředitel digitálu a strategie ve společnosti Albert Bram Neervoort: „Za hlavní výhody považuji to, že aplikace šetří peníze nejenom za nakupování, ale také při výběru zdravého jídla a své kredity mohou uživatelé uplatnit kdykoliv a za cokoliv chtějí. Zároveň jim aplikace nakupování usnadňuje, protože si v ní mohou vytvořit digitální nákupní seznam a najdou tam také své účtenky.“

Albert spouští aplikaci Můj Albert, která vás odměňuje  za to, že jíte lépe

Aplikace vám připisuje kredity za všechny nákupy a zároveň automaticky odměňuje za výběr produktů s certifikátem bio, výrobků značky Nature´s Promise a také za vybrané zdravé potraviny. Kredity můžete následně proměnit na peníze, které se odečítají z ceny dalšího nákupu. Čím zdravěji jíte, tím více ušetříte.

V sekci „Jezte lépe a získejte kredity“ najdete přehled akčních nabídek z aktuálního letáku obchodu, který nejraději navštěvujete, a také exkluzivní nabídky vybrané přímo na míru.

Nákupní seznam na papírku v tašce nebo kapse je minulostí. Nyní si jej můžete vytvořit přímo v aplikaci a získat přehled historie nákupů a na míru šité položky včetně extra kreditů na produkty, které máte rádi a nejčastěji si je vybíráte.

Albert spouští aplikaci Můj Albert, která vás odměňuje  za to, že jíte lépe

Inspirovat se můžete také recepty, z nichž se dají suroviny jednoduše přiřadit do nákupního seznamu. Máte tak po ruce nápady co uvařit nebo upéct. Automatický výběr receptů odpovídá preferencím, které jste v úvodu vyplnili.

Kromě pohodlného užívání a mnohých funkcí ušetří aplikace Můj Albert i statisíce plastových kartiček, které se běžně při věrnostních programech užívají. Zároveň vám umožňuje nechat si do aplikace zasílat elektronickou účtenku místo papírové. Umožňuje také sbírání bodů ve věrnostních kampaních a najdete v něm také oblíbený Albert magazín.

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky