Pozadí stránky
Pozadí stránky

Stahujte další audioknihu za polovic! Legendární Čarodějův učeň potěší (nejen) mladší posluchače
1. 4. 2021 9:11 | Patricie Kolohnátková

Stahujte další audioknihu za polovic! Legendární Čarodějův učeň potěší (nejen) mladší posluchače

Další audiokniha se slevou fantastických 50 % je tady! Máte rádi magično, trochu toho nadpřirozena a příjemné mrazení v zádech? Potom pro vás bude Čarodějův učeň zaručenou volbou. Autor Otfried Preussler ho původně zamýšlel jako dobrodružný román pro větší děti, my vám ale můžeme garantovat, že se vám bude líbit i v případě, že jste už dětskému věku odrostli. Zvlášť pokud je příběh tak mistrně odvyprávěn Lukášem Hlavicou.

Čarodějova učně možná znáte díky animovanému snímku Karla Zemana z roku 1977. Režisér ho natočil podle dobrodružného příběhu plného kouzel z pera Otfrieda Preusslera, německého spisovatele, ale také rodáka z Liberce. Inspirací mu byla lužickosrbská legenda o Krabatovi, která pochází z přelomu 17. a 18. století.

Hlavní postavou je tu ale chlapec, jenž těsně předtím, než dospěje, přičichne k temným silám. A je jimi naprosto fascinován až do chvíle, kdy pochopí, že by ho černá magie mohla také zahubit. Jde ale zároveň o příběh boje dobra se zlem a také velké lásky, za níž se vyplatí bojovat.

„Čarodějův učeň má fakt silnou atmosféru - vtáhne vás do děje a nepustí. Skvělé, báječné a čarodějné, jsem nadšená! Díky podmanivé hudbě, která příběh dokresluje, je audiokniha naprosto dokonalá a já ji opravdu doporučuji. Zpracování je totiž výborné a interpretace Lukáše Hlavici neopakovatelně jedinečná. Jiné než nejvyšší hodnocení dát nemohu,“ napsala na server Databáze knih uživatelka s tajemnou přezdívkou 85098211.

Stejně jako předchozí audioknihy a e-knihy se slevou, i Čarodějova učně si můžete stáhnout přes naši mobilní aplikaci O2 Knihovna. K dispozici je ale také na webu.

Chodíte do O2 Knihovny výhradně přes internetové stránky? To je velká škoda, v mobilní aplikaci najdete nejen tituly za zvýhodněné ceny, ale také soutěže. Abyste už nikdy o žádnou akci nepřišli, po instalaci aplikace, která je zdarma pro Android i iOS, si nezapomeňte zapnout notifikace. A my slibujeme, že až se něco bude dít, nezapomeneme vám dát vědět.

Stahujte aplikaci pro Android nebo iOS

Stahujte aplikaci O2 Knihovna ZDARMA do vašeho telefonu!

Stahujte další audioknihu za polovic! Legendární Čarodějův učeň potěší (nejen) mladší posluchače

Mobilní aplikace O2 Knihovna má ale také celou řadu dalších užitečných funkcí. Nechybí tu podařená čtečka s možností celé řady nastavení, kde lze pohodlně číst e-knihy i e-časopisy. Součástí je ale i přehrávač audioknih, který si samozřejmě pamatuje, kde jste s poslechem skončili. Díky přehrávači také už nikdy nebudete muset řešit, jak složitě přesunout zakoupenou audioknihu z jednoho zařízení do druhého, všechny je budete mít ve své kapse.

V aplikaci, dostupné zdarma pro Android i iOS, také najdete veškeré své zakoupené tituly, stačí se jen přihlásit pod stejným telefonním číslem jako na internetových stránkách O2 Knihovny. A ani tady nechybí možnost poslat si e-knihy do čteček Kindle nebo Pocketbook na jedno kliknutí.

5 důvodů, proč si stáhnout aplikaci O2 Knihovny

1.     Díky zapnutým notifikacím budete jako první vědět o všech slevách a novinkách.

2.     Vybírat, co budete číst nebo poslouchat, můžete kdekoliv, stačí mít telefon u sebe.

3.     Díky chytré čtečce přímo v aplikaci tu můžete e-knihy také číst.

4.     Vychytaný přehrávač zase umožní poslouchat audioknihy přímo v aplikaci.

5.     Máte čtečku Kindle nebo Pocketbook?
        E-knihy z O2 Knihovny si do ní na jedno kliknutí můžete poslat i v mobilní aplikaci ve vašem telefonu.