Pozadí stránky
Pozadí stránky

Nový audioknižní bestseller se slevou 50 % na vás čeká v aplikaci O2 Knihovna.
18. 3. 2021 7:58 | Patricie Kolohnátková

Nový audioknižní bestseller se slevou 50 % na vás čeká v aplikaci O2 Knihovna.

Březen je u nás, v O2 Knihovně, plný slev a akcí a ani tento týden není výjimkou. Již třetí týden po sobě pro vás máme od čtvrtka do neděle jednu skvělou audioknihu, kterou si můžete pořídit za polovic. O jaký titul jde, vám ale hned neprozradíme. Vše potřebné zjistíte v mobilní aplikaci O2 Knihovna, kde si román se slevou můžete také stáhnout.

Máte rádi detektivní zápletky a milujete historické romány? V takovém případě vám určitě udělá radost audiokniha, jíž si nyní v aplikaci O2 Knihovna můžete stáhnout se slevou 50 %. Je od velmi populárního českého autora a na serveru Databáze knih má nadprůměrné hodnocení 86 %. 

Kdo příběh napsal a o jaký román jde konkrétně, zjistíte po otevření mobilní aplikace O2 Knihovna, kde si zároveň audioknihu můžete za poloviční cenu stáhnout. A skvělá zpráva také je, že další audiokniha za 50 % bude v aplikaci k dispozici už příští týden.

Stahujte aplikaci O2 Knihovna ZDARMA do vašeho telefonu!

Chodíte do O2 Knihovny výhradně přes internetové stránky? To je velká škoda, mobilní aplikace nabízí nejen tituly za akční ceny, ale také celou řadu dalších užitečných funkcí. Nechybí tu podařená čtečka s možností celé řady nastavení, kde lze pohodlně číst e-knihy i e-časopisy.

V aplikaci, dostupné zdarma pro Android i iOS, také najdete veškeré své zakoupené tituly, stačí se jen přihlásit pod stejným telefonním číslem jako na internetových stránkách O2 Knihovny. A ani tady nechybí možnost poslat si e-knihy do čteček Kindle nebo Pocketbook na jedno kliknutí.

5 důvodů, proč si stáhnout aplikaci O2 Knihovny

1.     Díky zapnutým notifikacím budete jako první vědět o všech slevách a novinkách.

2.     Vybírat, co budete číst nebo poslouchat, můžete kdekoliv, stačí mít telefon u sebe.

3.     Díky chytré čtečce přímo v aplikaci tu můžete e-knihy také číst.

4.     Vychytaný přehrávač zase umožní poslouchat audioknihy přímo v aplikaci.

5.     Máte čtečku Kindle nebo Pocketbook?
        E-knihy z O2 Knihovny si do ní na jedno kliknutí můžete poslat i v mobilní aplikaci ve vašem telefonu.

Součástí je ale také přehrávač audioknih, který si samozřejmě pamatuje, kde jste s poslechem skončili. Díky přehrávači také už nikdy nebudete muset řešit, jak složitě přesunout zakoupenou audioknihu z jednoho zařízení do druhého, všechny je budete mít ve své kapse.

Pokud nechcete přijít o žádné slevy, které pro vás připravíme, zapněte si v naší mobilní aplikaci notifikace. A my vás jednou za čas budeme informovat jak o akčních nabídkách, tak třeba i soutěžích nebo nových bestsellerech, které právě vyšly.