Pozadí stránky
Pozadí stránky

Stahujte zdarma aplikaci O2 Knihovna. Čeká v ní na vás další audiokniha se slevou 50 %
25. 3. 2021 6:45 | Patricie Kolohnátková

Stahujte zdarma aplikaci O2 Knihovna. Čeká v ní na vás další audiokniha se slevou 50 %

Veselí Radky Třeštíkové, Román o růži Vlastimila Vondrušky. To byly předchozí audioknihy, které jste si v rámci března plného slev mohli v uplynulých týdnech stáhnout za půlku.

Další slevu na bestseller, ve formě audioknihy, pro vás ale máme nachystaný i na tento týden. Prozradíme, že tentokrát se můžete těšit na, jak je uvedeno na obálce, "říznou krimi z Prahy".

Audioknihu se slevou 50 % můžete stahovat od tohoto čtvrtka do neděle, a to v naší mobilní aplikaci O2 Knihovna. A i tentokrát se dovíte až v aplikaci O2 Knihovna o jakého autora i titul jde. Pár nápověd ale pro vás máme. 

Jaká je další audiokniha s 50% slevou pro tento týden?

Jde o první díl dosud čtyřdílné série, který má na Databázi knih hodnocení 81 %. A ke skvělému hodnocení můžeme ještě dodat, že získal ocenění NEJLEPŠÍ DETEKTIVKA - Cena Jiřího Marka v roce 2018.

Stahujte zdarma aplikaci O2 Knihovna. Čeká v ní na vás další audiokniha se slevou 50 %

„Bavil jsem se, mám rád tento styl psaní. Černý humor i když jde o kejhák, skvělé hlášky a slušná zápletka. Určitě seženu pokračování,“ napsal o thrilleru na server Databáze knih uživatel gad.

Žánrově se jedná o detektivní thriller a hlavní postavě rozhodně nechybí černý humor ani sebeironie.

A kdo dílo napsal? Už z životopisu tohoto českého autora je jasné, že se o žádného suchara nejedná. „Má rád hezká auta a rychlé ženy, absint a atmosféru zakouřených barů. V životě vystřídal devatero řemesel, a jelikož se smířil s bídou, nakonec se rozhodl pro dráhu spisovatele.“

Naladili jsme vás na poslech? O jakou audioknihu jde, zjistíte v aplikaci O2 Knihovna, kde si ji se slevou 50 % můžete stáhnout až do této neděle.

Stahujte aplikaci O2 Knihovna ZDARMA do vašeho telefonu!

Stahujte zdarma aplikaci O2 Knihovna. Čeká v ní na vás další audiokniha se slevou 50 %

V aplikaci, dostupné zdarma pro Android i iOS, také najdete veškeré své zakoupené tituly, stačí se jen přihlásit pod stejným telefonním číslem jako na internetových stránkách O2 Knihovny. A ani tady nechybí možnost poslat si e-knihy do čteček Kindle nebo Pocketbook na jedno kliknutí.

5 důvodů, proč si stáhnout aplikaci O2 Knihovny

1.     Díky zapnutým notifikacím budete jako první vědět o všech slevách a novinkách.

2.     Vybírat, co budete číst nebo poslouchat, můžete kdekoliv, stačí mít telefon u sebe.

3.     Díky chytré čtečce přímo v aplikaci tu můžete e-knihy také číst.

4.     Vychytaný přehrávač zase umožní poslouchat audioknihy přímo v aplikaci.

5.     Máte čtečku Kindle nebo Pocketbook?
        E-knihy z O2 Knihovny si do ní na jedno kliknutí můžete poslat i v mobilní aplikaci ve vašem telefonu.

Součástí je přehrávač audioknih, který si samozřejmě pamatuje, kde jste s poslechem skončili. Díky přehrávači také už nikdy nebudete muset řešit, jak složitě přesunout zakoupenou audioknihu z jednoho zařízení do druhého, všechny je budete mít ve své kapse.

Pokud nechcete přijít o žádné slevy, které pro vás připravíme, zapněte si v naší mobilní aplikaci notifikace. A my vás jednou za čas budeme informovat jak o akčních nabídkách, tak třeba i soutěžích nebo nových bestsellerech, které právě vyšly.

Pokud se přece jen budete chtít přihlásit na webových stránkách, stačí se přihlásit přes stejné telefonní číslo a najdete zde všechny zakoupené tituly, včetně těch, které jste zakoupili v aplikaci O2 Knihovna.