Hudební hra Beat Legends přináší největší hity DJe Aviciiho
29. 12. 2020 7:04 | Martin Havlíček

Hudební hra Beat Legends přináší největší hity DJe Aviciiho

Atari rozjíždí novou řadu hudebních her s názvem Beat Legend. Princip je podobný tomu, co známe z legendárního Guitar Hero nebo mobilní hry Tap Tap Revenge. Po obrazovce se pohybují čudlíky, které odpovídají rytmu skladby hrající na pozadí. Cílem je trefit všechna tlačítka v ten správný moment. Pokud některé vynecháte nebo se trefíte mimo rytmus, nejenže zkazíte song, ale také přijdete o body.

TIP! Pokud máte starší mobil a hra vám neběží plynule, tak zajděte do nastavení grafiky (Options > Graphics), kde můžete nejen vypnout náročné efekty na pozadí, ale také snížit kvalitu zobrazení či nastavit limit pro FPS.

Zatímco v Guitar Hero dráha reprezentovala krk kytary, v Beat Legends máte před sebou jakousi vesmírnou dálnici, po které se prohání futuristická raketka. Vývojáři si dali na grafice opravdu záležet. Každý song je zasazen do úplně jiného světa.

Liší se také žánr, ale to je jasné už z názvu. Namísto rockové klasiky si vychutnáte největší hity DJe Aviciiho, jako jsou Hey Brother, Levels, Wake Me Up nebo SOS. Celkem tu najdete patnáct písniček a patnáct levelů. Mimochodem, peníze za nákup práv na hudbu putovaly na účet organizace Tim Bergling Foundation, která se zabývá duševním zdravím a prevencí sebevražd.

První díl Beat Legend nasadil laťku hodně vysoko a už teď jsme zvědaví, jaké další písničky Atari převede do interaktivní podoby. 

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky