Lords Mobile slaví narozeniny. Dárky ale dostanou hráči
29. 2. 2020 9:04 | Martin Havlíček

Lords Mobile se drží na špici žebříčků popularity již od svého vydání. Stalo se tak přesně před čtyřmi lety a autoři hry se rozhodli, že výročí oslaví speciální aktualizací a devítidenní akcí plnou odměn. Pravidla jsou jednoduchá: za každé přihlášení do hry během narozeninových oslav dostanete odměnu. Navíc během této doby můžete využít Research Rush a tím zrychlit výzkum o 30 %.

Pokud jste Lords Mobile nehráli, tak si představte budovatelskou strategii s RPG prvky a online složkou. Budete se starat o přísun důležitých surovin, ale i o rozvoj a obranu svého království. Na začátku budujete farmy, doly, pily, nemocnice a další budovy. V kasárnách cvičíte nové vojáky a zároveň vylepšujete zbraně. Velmi záhy přijde první akční úkol – obsadit nepřátelské území, které se nachází v podhradí. Nejprve pošlete do oblasti průzkumníky, kteří vám poradí, jaké jednotky byste měli nasadit do boje Následuje fáze příprav, kdy sestavujete armádu, a pak konečně útok. Tady se stává hráč pouhým divákem. Kromě budovatelské a dobyvatelské fáze jsou ve hře také mise pro vaše hrdiny, do kterých už můžete zasahovat více. První bitvy jsou snadné. Ta pravá výzva přijde, až se utkáte s dalšími hráči. Online války s ostatními hráči nebo gildami tvoří gró Lords Mobile.

Předpokladem úspěchu je samozřejmě silná a vyvážená armáda. S tím vám může pomoci nová aktualizace, která přináší jednotky T5. Stačí upgradovat T4 Troops, k čemuž potřebujete Luminous Gear (získáte pomocí Lunitu vyrobeného v nové budově Lunar Foundry a dalších, běžnějších surovin). Lunit můžete také použít k léčbě jednotek poraněných při bitvách. Jednotky T5 představují opravdu velkou posilu (dokonce tak velkou, že si někteří hráči stěžují na nevyváženost), takže je dobré mít je ve své armádě.

Víte, že… Za aplikace, hry, ale taky za nákupy her na Google Play a App Store nemusíte platit kartou? Pokud „kreditku“ nemáte nebo se ji zdráháte zaregistrovat v online obchodě, můžete si zvolit platbu přes operátora. Nákup aplikace se objeví ve vašem měsíčním vyúčtování!

Lords Mobile je ke stažení zdarma. Jako ale skoro ve všech hrách na mobilech, i zde fungují nákupy v aplikaci, jimiž můžete typicky urychlit některé herní procesy nebo si pořídit nějakou lepší výbavu.