Legendární hra Plants vs. Zombies se dočká pokračování! Tady jsou první ukázky
20. 1. 2020 14:50 | Martin Havlíček

I moloch typu Electronic Arts umí překvapit. Například tím, že bez ohlášení a jakékoliv reklamní kampaně vypustí na Google Play pokračování jedné z nejpopulárnějších mobilních her všech dob. Řeč je o Plants vs. Zombies 3.

Momentálně byste hru na Google Play a App Store hledali marně, není tam. Na Google Play se mihla jen krátce, aby si ji mohla stáhnout hrstka testerů. Na stránce se ovšem objevily i první ukázky, takže si můžeme udělat představu o tom, co novinka přinese.

Na první pohled je vše při starém. Na jedné straně políčka barák a květiny snažící se odrazit útok zombií ze strany druhé. Když se ale zadíváte pozorně, můžete si povšimnout několika změn. Například nových postav nebo faktu, že jsou modely květin a zombíků zpracovány ve 3D. Největší herní inovací je – soudě podle obrázků – systém energie. Dříve jsme získávali energii ze slunečnic, nyní se podle všeho doplňuje automaticky. Podobně jako mana v Clash Royale.

Jsme zvědaví, jak to bude fungovat v praxi a jaké další změny novinka přinese. Nějakou dobu si ale počkáme. Kdoví, jestli Plants vs. Zombies vyjde ještě letos!