Po této funkci uživatelé Spotify volali roky. Konečně se dočkali
2. 9. 2019 14:47 | Martin Havlíček

Je to taková banalita, až je s podivem, že něco takového v aplikaci dosud chybělo. Na mysli máme časovač vypnutí, tedy možnost nastavení časového limitu pro přehrávání hudby a dalšího obsahu ve Spotify. Ve verzi pro iPhony je tato funkce již dlouho, ovšem na Androidu z nepochopitelných důvodů chyběla. Androidisté tak museli spoléhat na aplikace třetích stran.

TIP! Aktivujte si Spotify Premium na O2 a získáte 3 měsíce služby zdarma. Nemluvě o výhodách plynoucí z předplatného Premium: hudba bez reklam, možnost přeskakovat písničky, offline přehrávání, vysoká kvalita zvuku a mnoho dalšího.

Nedávná aktualizace funkci časovače vypnutí zpřístupnila všem. Najdete ji v menu schovaném pod třemi tečkami. Časovač je celkem jednoduchý, ale svůj účel plní. Můžete si vybrat mezi 5, 10, 15, 30, 45 a 60 minutami. Uběhlý čas pak vidíte na témže místě. Je tu také možnost vypnutí po konci aktuálně přehrávané písničky. To oceníte zejména u podcastů (nebo třeba u pohádek). Spustíte, nastavíte časovač a pak už jen posloucháte, dokud neusnete. Bez obav, že vám běžící aplikace vysaje baterku nebo ráno zablokuje budík.