Spotify chce nabízet více podcastů
31. 7. 2019 14:28 | Martin Havlicek

Většina z nás si Spotify předplácí kvůli hudbě, ovšem v obrovském katalogu streamovací služby se toho nachází mnohem víc. Například podcasty.

Ve světě jsou podcasty stále populárnější, a proto Spotify investovalo hned do několika společností zabývající se jejich produkcí. Začátkem roku to byly společnosti Gimlet a Anchor, nyní do svého portfolia přidala také podcasty od Parcastu. Specialitou Parcastu jsou podcasty zaměřené na záhady. Populární jsou například pořady Female Criminals nebo Unexplained Mysteries.

Víte, že… Spotify Premium má i výhodné rodinné předplatné? V rámci jednoho O2 vyúčtování můžete platit Spotify Premium až pro šest členů rodiny. Cena je pouhých 229 Kč měsíčně, to je méně než 50 korun za jednoho!

Podcasty v angličtině jsou také skvělým způsobem, jak si rozšířit znalosti cizího jazyka. Pokud ale hledáte podcasty v češtině, nebudete zklamaní. V nabídce Spotify jich najdete celou řadu, včetně:

Deep Talks – podcast Petra Ludwiga, který je autorem knihy Konec prokrastinace. Jde o rozhovory se známými hosty.

Proti proudu – opět rozhovory, tentokrát v podání Dana Tržila a osobností, které jsou špičkami ve svých oborech.

Kubova English – Lekce angličtiny „na pohodu.“

The Coffee-chic podcast – Nový podcast (zatím jen 15 epizod) o tom, jak se zbavit zlozvyků, v podání bloggerky Apres-chic