Herní čtení na dlouhé zimní večery: Fortnite, PlayStation a World of Tanks
28. 12. 2018 15:32 | Martin Havlíček

V rozsáhlé O2 Knihovně najdete nejen e-knihy, ale také virtuální kiosek s obrovskou nabídkou novin a časopisů. Mezi nimi i několik magazínů určených pro hráče, včetně PlayStation Magazínu, časopisu pro hráče World of Tanks a nový časopis věnovaný fenoménu Fortnite. O čem se dočtete v aktuálních číslech?

Příručka hráče: Fortnite

Fortnite je momentálně hrou číslo jedna, a to jak na PC, herních konzolích i na mobilech. Stostránkový časopis z edice Příručka hráče pokrývá všechny platformy. Dočtete se tu o vývoji hry, najdete tu přehled sezón, statistiky všech zbraní a předmětů i taktické tipy od největších českých expertů na tuto hru. Za svůj úspěch vděčí Fortnite do velké míry streamerům a ani na tohle téma se v časopisu nezapomnělo. Vedle tipů, koho sledovat na české i zahraniční scéně, je podrobný návod, jak rozjet vlastní stream a jak nalákat diváky.

Časopis World of Tanks

I čeští tankisté mají vlastní časopis. Druhé číslo stostránkového speciálu pro hráče World of Tanks přináší především detailní analýzu bezmála padesátky tanků z pěti tříd sepsanou profesionály z týmu eSuba. V rukověti tankisty pak rozebírají taktiky pro konkrétní bojiště. Součástí časopisu – a platí to i pro elektronickou verzi – jsou hodnotné kódy pro začátečníky i zkušené hráče. Nováčci získají zdarma prémiový tank a prémiový účet na zkoušku. Druhý kód je určen pro nové i stávající hráče a obsahuje velký booster zkušeností, garážové stání a týdenní předplatné prémiového účtu.

PlayStation Magazín

Ještě před koncem roku stihlo vyjít také druhé číslo novodobého oficiálního PlayStation Magazínu. Zkušení redaktoři na sto stránkách zhodnotili nejlepší konzolové pecky, které si můžete na svém „péesku“ aktuálně zahrát, ale nabídli také herní předpověď pro rok 2019. Na sto stránkách časopisu zbyl i prostor pro PlayStation VR i staronovou PlayStation Classic s výběrem dvacítky legendárních retro her. Herní recenze doplňují témata o battle royale na PS4, českých lokalizacích, PS4 Pro a také několik rozhovorů s osobnostmi.

Časopisy si můžete nejen stáhnout, ale i přečíst prostřednictvím aplikace O2 Knihovna. Pohodlně na tabletu i telefonu a bez nutnosti registrace. Prostě koupíte a čtete!