Využijte obřích slev na mobilní hry!
23. 11. 2018 12:21 | Martin Havlíček

Černý pátek zní jako název nějaké tragické události, přitom jde o označení slevové akce kolem amerického Dne díkůvzdání. Postupně se ale rozšířila do celého světa a přijaly ji dokonce i české obchody. Nejen ty kamenné.

Víte, že… Za nákupy her na Google Play nemusíte platit kartou? Pokud „kreditku“ nemáte nebo se ji zdráháte zaregistrovat v online obchodě, můžete si zvolit platbu přes operátora. Nákup aplikace se objeví ve vašem měsíčním vyúčtování!

Zlevňovalo se třeba i na Google Play a App Store. Ušetřit můžete především na prémiových hrách, které upřednostňují tradiční platební model před výdělky z reklamy nebo případnými nákupy přímo v aplikaci. Často jde o předělávky her z PC nebo zástupce věhlasných sérií. Slevy srazily ceny o desítky procent. Hry, které stály přes stovku, nyní koupíte za dvacet korun nebo i méně. Tady je pár našich doporučení.

Lichtspeer

Neodolali jsme, koupili a nehrajeme nic jiného! Lichtspeer je divná hra o divném týpkovi s divným laserovým oštěpem, který musí odolávat neustávajícím nájezdům zombie a dalších hororových kreatur. Dobrá muška je nutností. Některé příšery musíte trefit přímo do hlavy, což není vzhledem k balistice letícího oštěpu a miniaturním hlavičkám zombií nic snadného.

Reigns

Tohle doporučení směřujeme hráčům, kteří ovládají angličtinu na velmi dobré úrovni. Reigns je ve své podstatě textová hra. Vyzkoušíte si roli krále, který sedí na trůně a rozhoduje. O tom, kolik peněz půjde na váleční, o tom, jak zatočit s loupežníky v nedalekém lese, o tom, zda se bude nebo nebude konat ples. Každé rozhodnutí má ovšem vliv na to, jak vás vnímají vaši poddaní…

Star Wars: KOTOR

KOTOR je zkratka pro Knights of the Old Republic. Příběh těchto Hvězdných válek se odehrává dlouho před dějem slavných filmů. Jde o hru z doby, kdy rytíři Jedi nebyli ohroženým druhem. To ovšem neznamená, že by v galaxii „far far away“ bylo bezpečno. KOTOR je komplexní RPG od mistrů tohoto žánru, které vás zaměstná klidně na desítky hodin.

Monument Valley 2

Monument Valley je jednou z nejznámějších mobilních a her. A taky nejkrásnějších! Je to puzzle, který si pohrává s perspektivou. K řešení hádanek někdy stačí podívat se na věc z jiného úhlu. Ve slevě jsou tentokrát první hra i její pokračování, kde ovládáte dvě postavy (někdy dokonce i najednou). Pokud byste si měli koupit jen jednu hru, doporučujeme tuto.

Don’t Starve: Pocket Edition

Se svou podivnou kreslenou, a přesto depresivní grafikou působí Don’t Starve hodně zvláštním dojmem. Na PC jde o ovšem o hit, který si pořídily miliony hráčů. Jde o komplexní survival: objevíte se uprostřed pustiny s úkolem přežít co nejdéle. Musíte si zajistit nocleh, vyrobit si nástroje a zbraně, abyste mohli čelit nepřátelům, ale hlavně – nehladovět!