Obálka audioknihy Hurvínkovy dobrodružné výlety do minulosti

Hurvínkovy dobrodružné výlety do minulosti

Helena Štáchová

Interpret: Helena Štáchová
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2020

V roce 2011 vydal Supraphon komplet 7CD Hurvínkovy dobrodružné výlety do minulosti. V kompletu se skrývaly tituly i samostatně prodávané - Hurvínek mezi Přemyslovci, Hurvínek na dvoře lucemburském, O Hurvínkovi a králi husitském, Císařův Hurvínek a Hurvínkův císař, Jak Hurvínek vyvdal Marii Terezii, Jak Hurvínek potkal Mozarta, Hurvínkova Babička. Divadlo Spejbla a Hurvínka v nich zábavnou a nenásilnou formou seznamuje děti s důležitými osobnostmi našich dějin, jedním z nejznámějších hudebních skladatelů - Wolfgangem Amadeem Mozartem či dokonce s titulní postavou knihy Boženy Němcové Babička. Nyní tedy tento komplet vychází i ve verzi určené pouze pro digitální obchody.

Audiokniha Hurvínkovy dobrodružné výlety do minulosti obsahuje komplet sedmi titulů s Hurvínekm, Spejblem a jejich přáteli.