Obálka audioknihy Album pohádek - komplet 2

Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2018
Série: Supraphon dětem

Album pohádek: komplet 2 - audiokniha obsahuje druhých deset pohádkových alb ze série Supraphon dětem.

Před pěti lety začal Supraphon vydávat pro děti pohádky ze svého bohatého archivu. Úspěšná digitální řada (původně zamýšlená jako miniserie) Album pohádek "Supraphon dětem" se rozrostla nakonec na 20 dílů.

Jednotlivé tituly obsahovaly pohádky vyprávěné i dramatizované, pohádky v excelentní interpretaci herců a hereček jako např. Růžena Nasková, Karel Höger, Václav Voska, Ladislav Pešek, Jan Werich, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, František Filipovský, Petr Haničinec, Josef Kemr, Eduard Cupák, Miloš Kirschner, Helena Štáchová, Viktor Preiss, Luděk Munzar, Jana Hlaváčová, Jaromír Hanzlík, Daniela Kolářová a mnoho dalších.

Pro ty naše zákazníky, kteří by chtěli mít pohádková alba hezky pohromadě, nabízíme dva komplety těchto archivních pokladů: v prvním kompletu jsou tituly s pořadovým číslem 1–10, v druhém kompletu jsou pak tituly s pořadovým číslem 11–20. Výhodou je samozřejmě i cena obou kompletů.

Série Supraphon dětem

Obálka audioknihy Album pohádek 1