Obálka audioknihy Plavba do nenávratna

Vydavatel: Audiotéka, MOBA
Vydáno: 2022
Série: Michal Dabert díl 5

Michal Dabert je poněkud unaven životním stereotypem, do kterého se dostal ve společném životě s hollywoodskou hvězdou Joan Hartingovou. Joan ho sice miluje a téměř všechen svůj volný čas věnuje jen jemu, ale pro bývalého příslušníka Cizinecké legie je rodinná idyla přece jen málo. A tak se Dabert rozhodne trochu si pročistit hlavu a vydá se na plavbu luxusním zaoceánským parníkem nazvaným Star of the Sea. Cesta vede z řeckého Pirea až do Spojených arabských emirátů, zpočátku vše probíhá dle plánu, Dabert si cestu užívá, a dokonce se seznámí se záhadnou dívkou, jenže po nějaké době loď zcela zmizí, aniž by vyslala jediný nouzový signál…

FRANTIŠEK NIEDL
František Niedl se narodil v Českých Budějovicích a vystudoval SPŠ elektrotechnickou. Prošel profesemi elektromontér, obsluha vodní elektrárny, obsluha rozvodny, byl učitelem v autoškole a byl majitelem cestovní kanceláře. Má rád přírodu, motorky, koně, jachtink, literaturu a historii. Kromě románů píše i povídky, které se objevují v přílohách deníků, nebo jsou vysílány v rozhlase a také vychází knižně.

ALEŠ PROCHÁZKA
Absolvent DAMU, šestnáct let strávil v Divadle pod Palmovkou, kde zazářil v desítkách rolí, dnes ho můžeme vidět na prknech Divadla na Vinohradech. Jeho tvář znají diváci z řady televizních seriálů, mimo divadlo se nejraději věnuje rozhlasové tvorbě. V dabingu propůjčil svůj výrazný hlas mnoha hvězdám – Tomu Hanksovi, Kevinu Spaceymu, namluvil i agenta Coopera v kultovním Lynchově seriálu Twin Peaks nebo Severuse Snapea v sérii filmových adaptací příběhů o Harrym Potterovi.

Audiokniha Plavba do nenávratna obsahuje krimithriller Františka Niedla. Čte Aleš Procházka. Mistr zvuku Jan Kacian, režie Jakub Tabery.

Série Michal Dabert

Obálka audioknihy Pohled šelmy