Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Inspektor s velkým ptákem

Inspektor s velkým ptákem

František Niedl

Délka: 7 h 53 min
Interpret: Jakub Saic
Vydavatel: Audiotéka, MOBA
Vydáno: 2022
Série: Inspektor Prévit díl 2
Typ souboru: MP3
Velikost: 445 MB

Inspektor Prévit souhlasí s tím, že se stane volavkou a přiláká na sebe ty, kteří jsou přesvědčeni, že má u sebe něco, co se nemělo nikdy objevit na veřejnosti – flash disk s citlivými daty. A tak si Prévit mění identitu a stěhuje se do malého městečka Chocowinity v Severní Karolíně, kde si na břehu pronajme domek. O něco později se v okolí jeho domu, na jeho verandě a nakonec i na jeho hlavě začne objevovat velký pták – papoušek ara arakanga, který se rozhodne u inspektora ubytovat.
Na protější straně zátoky se mezitím také ubytuje tajemný muž, který Prévita nepřetržitě sleduje. Není však jasné, zda ho má chránit, nebo naopak zlikvidovat…

FRANTIŠEK NIEDL
František Niedl se narodil v Českých Budějovicích a vystudoval SPŠ elektrotechnickou. Prošel profesemi elektromontér, obsluha vodní elektrárny, obsluha rozvodny, byl učitelem v autoškole a byl majitelem cestovní kanceláře. Má rád přírodu, motorky, koně, jachtink, literaturu a historii. Kromě románů píše i povídky, které se objevují v přílohách deníků, nebo jsou vysílány v rozhlase a také vychází knižně.

JAKUB SAIC
Narodil se v Praze a po studiu Taneční konzervatoře vystudoval herectví na DAMU. Během studií hostoval v Národním divadle, v Divadle Na Zábradlí a v Městských divadlech pražských. Byl jedním z prvních členů Divadelního Spolku Kašpar, kde působil bezmála 10 let. Poté hostoval několik let v divadle Na Prádle. Účinkoval i v mnoha televizních pohádkách a inscenacích. V současné době se věnuje především dabingu a rozhlasové práci.

Audiokniha Inspektor s velkým ptákem obsahuje druhý díl detektivní série od autora Františka Niedla. Čte Jakub Saic. Režie Helena Rytířová.

více

Série Inspektor Prévit

Obálka audioknihy Inspektor Prevít
Inspektor Prevít
Obálka audioknihy Inspektor s velkým ptákem
Inspektor s velkým ptákem
Obálka audioknihy Inspektor s velkým mozkem
Inspektor s velkým mozkem

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma