Obálka audioknihy Pohled šelmy

Vydavatel: Audiotéka, MOBA
Vydáno: 2022
Série: Michal Dabert díl 1

Do Čech se po dvaceti letech vrací záhadný Michal Dabert. Jeho oficiálním posláním je zřízení pobočky nadnárodní bezpečnostní agentury v Praze. Ale je to hlavní a jediný důvod jeho pobytu v Praze?

Po jeho příjezdu totiž začínají umírat lidé. Případ dostává na starost komisařka Tereza Pfeiferová z kriminálky, záhy je však odvolána a vše kolem Daberta přebírá vrchní komisař ÚOOZ Petr Vágner. Osudy všech tří se začínají neuvěřitelně proplétat. Při jejich společném adrenalinovém výletě na Lipno má někdo z nich zemřít.

Ale kdo? Co je skutečné a co jen hra? A podaří se Pfeiferové v novém případu, který dostala, vypátrat, kam mizí nezletilé děti? Na to si bude muset čtenář počkat až do konce. Ale jak už je autorovým zvykem, nebude se čtenář při tomto čtení nudit ani chvíli.

FRANTIŠEK NIEDL
František Niedl se narodil v Českých Budějovicích a vystudoval SPŠ elektrotechnickou. Prošel profesemi elektromontér, obsluha vodní elektrárny, obsluha rozvodny, byl učitelem v autoškole a byl majitelem cestovní kanceláře. Má rád přírodu, motorky, koně, jachtink, literaturu a historii. Kromě románů píše i povídky, které se objevují v přílohách deníků, nebo jsou vysílány v rozhlase a také vychází knižně.

ALEŠ PROCHÁZKA
Absolvent DAMU, šestnáct let strávil v Divadle pod Palmovkou, kde zazářil v desítkách rolí, dnes ho můžeme vidět na prknech Divadla na Vinohradech. Jeho tvář znají diváci z řady televizních seriálů, mimo divadlo se nejraději věnuje rozhlasové tvorbě. V dabingu propůjčil svůj výrazný hlas mnoha hvězdám – Tomu Hanksovi, Kevinu Spaceymu, namluvil i agenta Coopera v kultovním Lynchově seriálu Twin Peaks nebo Severuse Snapea v sérii filmových adaptací příběhů o Harrym Potterovi.

Audiokniha Pohled šelmy obsahuje krimithriller Františka Niedla. Čte Aleš Procházka. Mistr zvuku Jan Kacian, režie Jakub Tabery.

Série Michal Dabert

Obálka audioknihy Pohled šelmy