Obálka audioknihy Kosení

Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2024
Série: Smrtka díl 4

VYPRÁVĚNÍ POKRAČUJÍ A NA SCÉNU PŘICHÁZEJÍ NOVÉ SMRTKY …

Příběhů, jež by se daly o cechu smrtek vyprávět, je stále bezpočet. Od doby, kdy se Nimbus ujal péče o lidstvo, do chvíle, kdy se smrtka Goddard pokusil obrátit systém naruby, uběhly stovky let. Lidé žili dlouho ve světě bez hladu, nemocí a smrti, v němž jako živé nástroje regulace počtu obyvatel sloužily smrtky.

NEAL SHUSTERMAN
Je autorem více než padesáti knih pro děti, mládež i dospělé. Byl nominován na desítky čtenářských cen – v roce 2015 získal National Book Award za literaturu pro děti a mládež a v roce 2017 obdržel za svůj bestsellerový román Smrtka, který je prvním dílem série ŽATVA SMRTI, prestižní The Michael L. Printz Award. Nakladatelství Yoli vydalo také obě pokračování tohoto románu – Nimbus (2019) a Zvon (2021). Neal je rovněž autorem veleúspěšné dystopické série UNWIND, z níž v češtině zatím vyšly dva díly – Bez šance (2020) a Bez citu (2022). Píše také scénáře k filmům a televizním programům, jako jsou Animorphs nebo Husí kůže (Goosebumps). Neal je otcem čtyř dětí a žije v jižní Kalifornii. Se svým synem Jarrodem napsal vynikající thriller Sucho, který reflektuje problematiku klimatických změn.

Neal Shusterman: Kosení | Čte Jana Stryková, Vasil Fridrich | Režie Petr Mančal | Zvuk, střih a mastering Dominik Budil | Hudba Jonáš Rosůlek | Natočeno ve studiu S Pro Alfa CZ | Grafiku podle původní knižní obálky adaptovala Yvone Baalbaki | Produkce S Pro Alfa CZ | Supervize Alena Brožová | Vydala Euromedia Group, a. s. – Témbr, v květnu 2024

Nahrávka vznikla podle knižní předlohy
GLEANINGS Czech language copyright © 2023 by Euromedia Group, a. s. | Text © 2022 by Neal Shusterman | Jacket illustration © 2022 by Kevin Tong | Jacket design by Chloë Foglia © 2022 by Simon & Schuster, Inc. | Published by arrangement with Simon & Schuster Books For Young Readers, an imprint of Simon & Schuster Children’s Publishing Division | All rights reserved. | Translation © Petr Kotrle, 2023 | Vydala Euromedia Group, a. s., v edici Yoli, 2023

Audiokniha Kosení: Příběhy ze světa smrtek, autor Neal Shusterman, čtou Vasil Fridrich a Jana Stryková.

Série Smrtka

Obálka audioknihy Smrtka