Osudy dobrého vojáka Švejka (5 & 6)

Délka: 2 h 21 min
Interpret: Petr Nárožný
Vydavatel: Popron Music
Vydáno: 2011
Typ souboru: MP3
Velikost: 133 MB

Osudy dobrého vojáka Švejka – nejslavnější humoristický román, jehož autorem je Jaroslav Hašek, do podoby audioknihy výborně načetl Petr Nárožný.

Osudy dobrého vojáka Švejka #5-6

Švejk v podání českých herců, které máte rádi! Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v nové a reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka na pokračování. Každý herec originálním a nezaměnitelným způsobem interpretuje jeden úsek románu - jednu Švejkovu epizodu.
Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček.

Nezaměnitelná dikce a originální přednes Petra Nárožného nás provází třetí Švejkovou epizodou. Ta začíná v okamžiku, kdy Švejk nastoupí službu u nadporučíka Lukáše, když jej předtím prohraje v kartách feldkurát Katz. Nadporučík je vyhlášený sukničkář a Švejk musí vyřešit delikátní situaci s jeho neodbytnou milenkou. Katastrofu pak ovšem sobě i svému veliteli způsobí Švejk krádeží psa.

Knižní předloha k této audioknize k zakoupení na www.KNIHCENTRUM.cz

více

Série Osudy dobrého vojáka Švejka

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma