Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Lovci

Délka: 7 h 42 min
Interpret: Josef Kaluža
Vydavatel: Epocha
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 434 MB

Praha roku 2050. Desetimilionová středoevropská metropole má svých problémů dost. Třeba s odpady, přemnoženými zmutovanými potkany nebo permanentní pouliční válkou na pomezí sunnitské a šíitské čtvrti. Co je ale horší, každý padouch v tomhle městě touží po tom, aby se stal superpadouchem. Stačí trocha genetické manipulace tady, pár kybernetických vylepšení támhle, a hlavně ego větší než ten kráter, co zůstal z východního Slovenska. Jediný, kdo se těmhle superpadouchům dokáže postavit, jsou super… vlastně ne, žádní superhrdinové tu nejsou. Jenom skupina federálních policistů z Organizace pro boj s vylepšenými teroristy. Říkají si Lovci…

JOSEF KALUŽA
Absolvent Janáčkovy konzervatoře Ostrava. První zkušenosti v divadle získal v Opavě. Poté přešel do Divadla P. Bezruče v Ostravě, aby nakonec zakotvil v současném angažmá v Komorní scéně Aréna v centru Ostravy. Pro film ztvárnil v roce 2007 výraznou hlavní roli ve zlínském studentském dlouhometrážním hraném snímku Návrat do Červeného města. Diváci jej ale mohou znát např. z mysteriózního krimi Strážce duší (2003) či komediální TV pořadu Pečený Sněhulák (2014). Pravidelně spolupracuje také s ČR Ostrava a Olomouc.

Režie Martin Petrášek. Střih, zvuk a mastering: Luděk Lazarczik. Produkce Slezská univerzita v Opavě, Multimediální techniky. Natočeno v září 2018 ve zvukových laboratořích oboru Multimediální techniky na Slezské univerzitě v Opavě.

Copyright © František Kotleta, 2018
Cover © Lukáš Tuma, 2018
Cover Illustration © Piotr Cieśliński, 2018
Czech Edition © Nakladatelství Epocha, Praha 2018

Audiokniha Lovci - superhrdinský akční román z blízké budoucnosti. Oblíbený autor žánru českého postapo František Kotleta má pro Prahu opět ne moc zářnou budoucnost. Jeho svět superpadouchů a pouličních válek tentokrát v podání Josefa Kaluži.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma