Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Rytmus roku s Hankou Zemanovou - Prosinec

Rytmus roku s Hankou Zemanovou - Prosinec

Hana Zemanová

Délka: 54 min
Interpret: Hana Zemanová
Vydavatel: Smart Press
Vydáno: 2023
Série: Rytmus roku s Hankou Zemanovou
Typ souboru: MP3
Velikost: 51 MB

Je půlnoc roku. Jsou dny, kdy se ani pořádně nerozední a už se stmívá. Když nás pohlcuje temnota, zároveň v sobě ukrývá šanci zahlédnout či pocítit poselství vánočního tajemství. Jen k tomu potřebujeme odpoutat se ze zajetí mobilů, počítačů a přehnaného adventního shonu… Protože když přibývá více a více tmy, tak nositeli světla jsme my. Neseme si ho ve svých dlaních a ve svém srdci. Když se o něj dělíme, tak neubývá, ale roste…

• Jakou pomocnou ruku nám nabízí prosincová příroda?
• Kterou bylinnou směs dopřát jako adventní dárek svým ledvinám? Jaké vánoční koření má antibiotické a dezinfekční účinky?
• Jak nás v zimě léčí masáž teplým olejem a proč se dá nazvat „tekutým antidepresivem“?
• Jak slavíme Vánoce u nás doma? (A protože se v prosinci rodí Ježíšek, mám pro Vás na konci audioknihy vánoční dárek…)

Hanka Zemanová
Vystudovala pedagogickou fakultu, ale místo dětí ve škole učí lidi, jak jíst zdravěji a přirozeněji. Napsala čtyři bestsellerové knihy: Biokuchařku, BioAbecedář a Novou biokuchařku, kterých se prodalo bez mála 80 000 kusů.V roce 2021 dopsala svou doposud nejkrásnější a nejobsáhlejší knihu Rytmus roku. Hanka stála u zrodu Pro-BioLigy (dnes Lovime.bio) a Biopekárny Zemanka. Má ráda rčení: „I když je otec nemoci neznámý, matkou je vždy strava,“ a proto považuje poctivé jídlo za nejjednodušší cestu ke snížení „chemického koktejlu” v těle i v přírodě. Ukazuje, že bio není móda ani zbytečný luxus, ale že je to čím dál tím větší nutnost – pro půdu, spodní vody, biodiverzitu i pro naši odolnost a imunitu. Hanka pochází z Prahy, od roku 2006 žije na venkově nedaleko Sedlčan. Je maminkou dvou dcer, Natálky a Elišky.

více

Série Rytmus roku s Hankou Zemanovou

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma