Končí hra s rozšířenou realitou ze světa Zaklínače
7. 12. 2022 21:16 | Michal Burian

Končí hra s rozšířenou realitou ze světa Zaklínače

Lov příšer se chýlí ke konci. Společnosti CD Projekt RED a Spokko plánují ukončit hru The Witcher: Monster Slayer, která známý svět Zaklínače přenesla na chytré mobilní telefony ve formě rozšířené reality, po vzoru velmi úspěšného titulu Pokémon GO.

Hra The Witcher: Monster Slayer byla pro Android a iOS oznámena v srpnu 2020 a vydaná v červenci 2021. Každý, koho láká lov nebezpečných příšer, si titul může bezplatně stáhnout z Google Play a App Store. Ovšem pouze do 31. ledna 2023. Po tomto datu bude hra z obou obchodů odstraněna a hratelná ve vašich mobilech zůstane do 30. června 2023. Potom už ji bohužel ani nespustíte.

Končí hra s rozšířenou realitou ze světa Zaklínače

„Jsme hrdí na to, že se nám podařilo vytvořit zážitek v rozšířené realitě, který zachytil, jaké to je být zaklínačem ve skutečném životě, a dal komunitě možnost bojovat s příšerami ze světa Zaklínače zblízka a osobně,“ uvedla společnost Spokko. „Díky tomu se The Witcher: Monster Slayer stal jedinečným zážitek v sérii Zaklínač,“ dodala.

The Witcher: Monster Slayer je akční hra na hrdiny, v níž se vžijete do nadlidského zabijáka příšer s mimořádnými dovednostmi s mečem a magickými schopnostmi. Svou cestu začnete jako začátečník a vaším cílem je stát se nejlepším Zaklínačem všem dob. Budete plnit zakázky, které vyžadují zabíjení nebezpečných příšer, shromažďovat peníze a objevovat nová akční dobrodružství ve světě Zaklínače, abyste se stali legendou jako Geralt z Rivie, hlavní hrdina videoherní trilogie Zaklínač od CD Projektu RED, ústřední postava fantasy cyklu polského spisovatele Andrzeje Sapkowského a představitel akčního fantasy dramatického televizního seriálu z dílny Netflixu.

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky