Oblíbená válečná hra s loděmi se z konzolí přesouvá na mobily
13. 4. 2022 17:04 | Michal Burian

Oblíbená válečná hra s loděmi se z konzolí přesouvá na mobily

Na svých chytrých telefonech a tabletech s operačním systémem Android a iOS si můžete už nějakou dobu užívat bezplatné tankové bitvy ve World of Tanks Blitz, stejně tak námořní bitvy ve World of Warships Blitz War. Pokud toužíte po dalších napínavých bitvách na širém moři, tak pro vás máme dobrou zprávu.

Společnost Wargaming pro Android a iOS chystá mobilní verzi plnohodnotné bezplatné hry World of Warships: Legends, která je dostupná na konzolích PlayStation a Xbox. Na mobilech a tabletech se pochlubí propojením s konzolovými verzemi, abyste mohli hrát společně, případně proti většímu množství hráčů. Pokud navíc World of Warships: Legends hrajete na konzoli, bude stačit se na mobilu/tabletu přihlásit pod stejným účtem, abyste mohli pokračovat v hraní se vším, co jste si již odemkli, včetně vašich lodí.

Oblíbená válečná hra s loděmi se z konzolí přesouvá na mobily

„Herní prostředí se neustále mění a mobilní zařízení, jakožto nejrychleji rostoucí herní platforma, nám poskytuje lákavé příležitosti jak z hlediska přilákání nových hráčů, tak z hlediska poskytování nových způsobů, jak si naši stávající konzoloví hráči mohou hru nově užít,“ řekl Evgeniy Shukin ze společnosti Wargaming. „Jsme nadšeni, že vidíme, jak se hráči zapojují do hry na těchto nových platformách, a těšíme se, že se s naší komunitou později podělíme o další podrobnosti, až vyhodnotíme zpětnou vazbu a určíme naše další kroky.“

Datum spuštění v současné době neznáme. Dá se očekávat, že hra bude dostupná na Google Play a App Store do konce letošního roku.

Titul World of Warships: Legends byl spuštěn v roce 2019 na PlayStationu 4 a Xboxu One. Na konzole přinesl taktické námořní boje a přilákal více než 7 milionů hráčů z celého světa. Připravit se máte na námořní akci v rozsáhlých bitvách pro více hráčů, kde můžete ovládnout moře s největšími válečnými loděmi v historii.

Podívejte se ještě na gameplay záběry od hráčů, kteří mají přístup do uzavřené bety: