Seriál Americký táta se dočkal vlastní mobilní hry
30. 10. 2019 7:42 | Martin Havlíček

Smithovi jsou takovou „normální“ americkou rodinkou: máma, táta, pubertální syn, adolescentní dcera, mimozemšťan a mluvící rybka. Jistě ji znáte z televize, seriál Americký táta se vysílá i u nás. A teď zamířil také na displeje našich mobilů.

Ve scénáři hry American Dad! Apocalypse Soon napadnou městečko Langley Falls mimozemšťané a na hráčovi je, aby zachránil planetu Zemi před zkázou. Jak na to? Nejprve v domě Smithových postavíte základnu, pak naklonujete mimozemšťana Rogera, klony vyzbrojíte a pošlete plnit mise!

Náplň sestává ze dvou základních činností. Z budování základny a z boje. Stavění základny připomíná hru Fallout Shelter. Podzemní bunkr rozšiřujete o nové místnosti. V jedné se vyrábějí zbraně, v druhé probíhá klonování a tak dále. Další část – mise – nám připomněla mobilní hru podle South Parku. S armádou klonů se vydáváte do ulic, kde postupně čelíte nájezdům nepřátel.

Prostě a jednoduše, mix dvou osvědčených receptů na úspěšnou hru. Hra American Dad! Apocalypse Soon vyšlo 8. října pro Android a iOS.