Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Orlovo proroctví

Orlovo proroctví

Simon Scarrow

Délka: 15 h 6 min
Interpret: Marek Holý
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2018
Série: Quintus Licinius Cato díl 6
Typ souboru: MP3
Velikost: 852 MB

Centurioni Macro a Cato uvízli v Římě. Oba čekají na výsledky vyšetřování smrti dalšího důstojníka, které byli svědky, a jejich osud je nejistý. Nejde ale jen o jejich bezpečí. Pirátům se do ruky dostávají tři svitky, na nichž závisí císařův život a budoucnost celého Říma. Macro a Cato budou muset tyto svitky, to znamená i piráty, co nejdříve najít. Tajemník Narcissus ví, že jsou pro takový úkol tito dva centurioni nejlepší, proto jim učiní nabídku, která se nedá odmítnout.

SIMON SCARROW:
Narodil se v Nigérii, ale společně se svými rodiči procestoval řadu cizích zemí, než zakotvil v Británii. Tam vystudoval historii a tento obor i dále učil na City College Norwich. Specializoval se na římské dějiny a rád pro své studenty pořádal poznávací cesty po různých římských památkách a muzeích. Nakonec se rozhodl, že napíše takové knihy, jaké by si sám rád četl. A tak vznikla řada románů z období římské invaze do Británie. Pedagogické kariéry se nakonec vzdal a nyní se živí jako spisovatel na plný úvazek.

MAREK HOLÝ:
Brněnský herec. Před studiem JAMU dal přednost angažmá v Národním divadle moravskoslezském v Ostravě. Odtud jeho cesta pokračovala do Prahy, kde se stal členem hereckého souboru Divadla na Vinohradech. Je držitelem Ceny Thálie za rok 2013 za titulní roli v muzikálu Zorro. V televizi se objevuje zřídka, například v pohádkách Sedmero krkavců nebo Kočičí princezna. Hodně se věnuje dabingu a načítání audioknih.

The Eagle´s Prophecy © Simon Scarrow, 2005. Translation © Ludmila Havlíková, Tomáš Havlík, 2012.

Orlovo proroctví - audiokniha obsahující šestý díl historické románové série, jejímž autorem je Simon Scarrow. Načetl Marek Holý.

více

Série Quintus Licinius Cato

Obálka audioknihy Pod znakem orla
Pod znakem orla
Obálka audioknihy Vítězství orla
Vítězství orla
Obálka audioknihy Orel na lovu
Orel na lovu
Obálka audioknihy Orel mezi vlky
Orel mezi vlky
Obálka audioknihy Orlova kořist
Orlova kořist
Obálka audioknihy Orlovo proroctví
Orlovo proroctví
Obálka audioknihy Orel v písku
Orel v písku
Obálka audioknihy Centurion
Centurion
Obálka audioknihy Gladiátor
Gladiátor
Obálka audioknihy Legie
Legie

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma