Orel mezi vlky

Simon Scarrow

Délka: 13 h 52 min
Interpret: Marek Holý
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2017
Série: Quintus Licinius Cato díl 4
Typ souboru: MP3
Velikost: 782 MB

V létě roku 44 hrozí spojeneckému kmenu Atreabatů povstání. Hlavní hrdinové románu, dva centurioni Macro a Cato, dostávají za úkol zajistit nové vojsko a vycvičit dobrovolníky ze svého kmene. To vše proto, aby dokázali ochránit svého krále. K tomu všemu musí s hrstkou nevycvičených rekrutů najít a zničit vychytralého protivníka. Podaří se jim splnit úkol a přežít jak v boji, tak ve spletitých sítích intrikánů?

The Eagle and the Wolves, © Simon Scarrow, 2003.
Překlad Ludmila Havlíková a Tomáš Havlík, 2011.

Simon Scarrow
Simon Scarrow se narodil v Nigérii, ale společně se svými rodiči procestoval řadu cizích zemí, než zakotvil v Británii. Tam vystudoval historii a tento obor pak i dále učil na City College Norwich. Specializoval se na římské dějiny a rád pro své studenty pořádal poznávací cesty po různých římských památkách a muzeích.
Nakonec se rozhodl, že napíše takové knihy, jaké by si sám rád četl. A tak vznikla řada románů z období římské invaze do Británie. Pedagogické kariéry se nakonec vzdal a nyní se živí jako spisovatel na plný úvazek.

Marek Holý
Marek Holý je brněnský herec, který právě v Brně vystudoval konzervatoř. Před studiem JAMU dal přednost angažmá v Národním divadle moravskoslezském v Ostravě. Odtud jeho cesta pokračovala do Prahy, kde se stal členem hereckého souboru Divadla na Vinohradech. Je držitelem Ceny Thálie za rok 2013 za titulní roli v muzikálu Zorro. V televizi se objevuje zřídka, například v pohádkách Sedmero krkavců nebo Kočičí princezna. Věnuje se hodně dabingu a načítání audioknih.

Orel mezi vlky - audiokniha obsahuje čtvrtý díl oblíbené série historického románu. Autor Simon Scarrow. Čte Marek Holý. Režie, hudba a mistr zvuku Miloš Vrána.

více

Série Quintus Licinius Cato

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky