Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Orel mezi vlky

Orel mezi vlky

Simon Scarrow

Délka: 13 h 52 min
Interpret: Marek Holý
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2017
Série: Quintus Licinius Cato díl 4
Typ souboru: MP3
Velikost: 782 MB

V létě roku 44 hrozí spojeneckému kmenu Atreabatů povstání. Hlavní hrdinové románu, dva centurioni Macro a Cato, dostávají za úkol zajistit nové vojsko a vycvičit dobrovolníky ze svého kmene. To vše proto, aby dokázali ochránit svého krále. K tomu všemu musí s hrstkou nevycvičených rekrutů najít a zničit vychytralého protivníka. Podaří se jim splnit úkol a přežít jak v boji, tak ve spletitých sítích intrikánů?

The Eagle and the Wolves, © Simon Scarrow, 2003.
Překlad Ludmila Havlíková a Tomáš Havlík, 2011.

Simon Scarrow
Simon Scarrow se narodil v Nigérii, ale společně se svými rodiči procestoval řadu cizích zemí, než zakotvil v Británii. Tam vystudoval historii a tento obor pak i dále učil na City College Norwich. Specializoval se na římské dějiny a rád pro své studenty pořádal poznávací cesty po různých římských památkách a muzeích.
Nakonec se rozhodl, že napíše takové knihy, jaké by si sám rád četl. A tak vznikla řada románů z období římské invaze do Británie. Pedagogické kariéry se nakonec vzdal a nyní se živí jako spisovatel na plný úvazek.

Marek Holý
Marek Holý je brněnský herec, který právě v Brně vystudoval konzervatoř. Před studiem JAMU dal přednost angažmá v Národním divadle moravskoslezském v Ostravě. Odtud jeho cesta pokračovala do Prahy, kde se stal členem hereckého souboru Divadla na Vinohradech. Je držitelem Ceny Thálie za rok 2013 za titulní roli v muzikálu Zorro. V televizi se objevuje zřídka, například v pohádkách Sedmero krkavců nebo Kočičí princezna. Věnuje se hodně dabingu a načítání audioknih.

Orel mezi vlky - audiokniha obsahuje čtvrtý díl oblíbené série historického románu. Autor Simon Scarrow. Čte Marek Holý. Režie, hudba a mistr zvuku Miloš Vrána.

více

Série Quintus Licinius Cato

Obálka audioknihy Pod znakem orla
Pod znakem orla
Obálka audioknihy Vítězství orla
Vítězství orla
Obálka audioknihy Orel na lovu
Orel na lovu
Obálka audioknihy Orel mezi vlky
Orel mezi vlky
Obálka audioknihy Orlova kořist
Orlova kořist
Obálka audioknihy Orlovo proroctví
Orlovo proroctví
Obálka audioknihy Orel v písku
Orel v písku
Obálka audioknihy Centurion
Centurion
Obálka audioknihy Gladiátor
Gladiátor
Obálka audioknihy Legie
Legie

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma